1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live - czy można odzyskać i sprzedać konto po zbanowaniu konsoli ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Damianos_17, Marzec 12, 2010.

1. Damianos_17

Damianos_17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nisko
    Witam,

Jako, że jestem posiadaczem konsoli od miesiąca i wczoraj skończył mi się xbox live chciałem zapytać o kilka rzeczy. Zastanawiam się obecnie nad zakupem rocznego golda, moja konsola, to Elite z Ixtreme LT. Biorąc pod uwagę, że następna fala banów będzie prawdopodobnie pod koniec roku zamierzam pograć przez kilka miesięcy, ale zdaję sobie sprawę, że fala banów może być też nieco wcześniej więc chciałem zapytać czy jest możliwe odzyskanie po banie swojego gamertag'u i czy można byłoby sprzedać konto które miałoby jeszcze kilka miesięcy ważności ?

Druga sprawa, to jak wygląda przedłużenie konta ? Dostaje się jakiś kod ? Przedłużenie konta mam zamiar kupić na allegro.

2. Lotnik421 Xbox One

3. swiniolak

swiniolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Gamertag mozna w kazdej chwili odzyskac na dowolnej nie zbanowanej konsoli. Jesli ktos bedzie zainteresowany zakupem takiego konta mozesz jes sprzedac. A co do przedluzania live to kupujesz na allegro kod ktory pozniej musisz wpisac w konsoli. Wyglada to nastepujaco:
    Uruchamiasz konsole
    wciskasz guide button na padzie (kulka z X) przechodzisz do ostatniej zakladki po lewej stronie
    nastepnie wybierasz opcje wymien kod
    podajesz kod ze zdrapki, potwierdzasz i dalej postepujesz z instrukcjami wyswietlanymi na ekranie. pzdr

Wczytywanie...

Poleć forum