Xbox live darmowy weekend

Stasiu

Świeżak
Świeżak
Takie info, może ktoś nie wie, a skorzysta :)

Darmowy weekend dla kont z USA, 24.11 - 26.11 :)

Niech mod przeniesie gdzieś, bo tylko tutaj mogłem założyć temat.
 

Marszal95

Użytkownik
Użytkownik
Skąd masz tą informację ?
 

b0b3r

Użytkownik
Użytkownik
Równie dobrze to może być zachęta dla nazwijmy to "backup'owów" amatorów aby podłączyli swoje konsole do neta, skorzystali z Live'a i zostali oflagowani. MS nie śpi.

A dla legali? Osobiście nie znam żadnej osoby która grając na oryginałach nie korzystała z Live'a a tym bardziej z Gold'a, przecierz to zbrodnia ;).
 

Marszal95

Użytkownik
Użytkownik
@up to już znasz, ale to nie znaczy że jestem zbrodniarzem tylko że nie opłaca mi się kupować gold'a na 12 miesięcy bo na xboxie gram tylko weekendy i to nie zawsze
 

paczos

Użytkownik
Użytkownik
kolego sam sprawdzałeś czy tylko tak palnołeś bo ja mam konto USA i żadnego GOLDA niewidzie
 

Remek00

Użytkownik
Użytkownik
@paczos spróbuj zagrać w coś online. Z tego co pamiętam to jak masz darmowe konto gold, jak to co niby teraz jest dla USA, to nie masz napisane, że posiadasz konto gold. Po prostu dostajesz jego możliwości.
 

marcin881231

Użytkownik
Użytkownik
Microsoft nic nie robi z dobroci serca:) Śmierdzi podstępem, ale dla osób z nieprzerobionymi konsolami fajny bonus.
 

Stasiu

Świeżak
Świeżak
Sprawdziłem to i u kumpla dziala.


* Free Gold Weekend will take place on Xbox LIVE from 12:01 A.M. Pacific Time on November 24, 2011 to 11:59 P.M. Pacific Time on November 27, 2011. Open only to Free (Silver) members in the 50 United States or Washington, D.C. Broadband required; carrier fees apply. Additional subscriptions and requirements also apply for some Xbox LIVE features.

Microsoft nic nie robi z dobroci serca:) Śmierdzi podstępem, ale dla osób z nieprzerobionymi konsolami fajny bonus.
Ja na przerobionej konsoli po necie gram już drugi rok :D
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
Ja na przerobionej konsoli po necie gram już drugi rok
a xgd3 też z ap25 ci chodzi?
 

Do góry Bottom