Xbox live - data urodzenia

wassilllo

Użytkownik
Użytkownik
Witam,
Mam pewne pytanie a mianowicie nie wiem jaka wpisałem datę urodzenia zakładając konto xbox live czy ktoś wie jak to sprawdzic oprocz dzwonienia na infolinie ? (szukałem odp. ale nie znalazłem)
Pozdrawiam.
 

wassilllo

Użytkownik
Użytkownik
up.
 

wassilllo

Użytkownik
Użytkownik
Czy ktoś jest w stanie mi pomóc ?
 

Wyindywidualizowany

Użytkownik
Użytkownik
hmm może spróbuj podejrzeć swój profil w programie Lafluffie.
Wypakuj profil z pendrive i tutaj link do programu: http://skunkiebutt.com/Le Fluffie App.zip
 

KLAIN

Użytkownik
Użytkownik
z tego co sie orjetuje to nie mozna zobaczyc , musisz zadzwonic i powinni ci zmienic jesli powiesz ze nie wiedziales ze to istotne i wpisales nieodpowiednia.
 

wassilllo

Użytkownik
Użytkownik
A czy jest jakiś sposób na sprawdzenie czy zarejestrowałem konto na osobę pełnoletnią ? (chodzi tylko o to czy konto jest na osobę pełnoletnią)
 

KLAIN

Użytkownik
Użytkownik
moze ktos zna odpowiedz, mi sie wydaje ze jesli mozesz ustawic w profilu ze jestes osoba dorsla i system nic nie krzyczy to pewnie tak jest. (zakladka prywatnosc/ustawienia prywatnosci i trybu online)
 

Dzokej

Użytkownik
Użytkownik
nic nie zmieni tego ze zmieniłeś sobie kwalifikacje na dorosłą . Jeśli przy tworzeniu konto wyskoczyło ci abyś założył jeszcze jedno konto pełnoletnie / opiekuńcze ( nie wiem jak dokładnie pisze ) to wiedz że masz konto z wiekiem niepełnoletnim , co wiąże się z brakiem wielu przywilei ( np . Nie bedziesz mógł założyc konta EA ( min 16 lat ) i przez to nie bedziesz mógł grać na multi np w bad company 2 )
 

KLAIN

Użytkownik
Użytkownik
nic nie zmieni tego ze zmieniłeś sobie kwalifikacje na dorosłą . Jeśli przy tworzeniu konto wyskoczyło ci abyś założył jeszcze jedno konto pełnoletnie / opiekuńcze ( nie wiem jak dokładnie pisze ) to wiedz że masz konto z wiekiem niepełnoletnim , co wiąże się z brakiem wielu przywilei ( np . Nie bedziesz mógł założyc konta EA ( min 16 lat ) i przez to nie bedziesz mógł grać na multi np w bad company 2 )
ale logicznie myslac jesli ma konto na nieletni system raczej nie pozwoli na zmiane tego ustawienia na dorosly.
 

Dzokej

Użytkownik
Użytkownik
da się zmienić tylko kwalifikacje na gry ( będzie mógł grać w gry +18 ) , ale podczas tego zapyta się o zgode rodziców i trzeba będzie się zalogowaća te konto które było stworzone jako opiekun
 

wassilllo

Użytkownik
Użytkownik
Przy tworzeniu mojego konta nie wyskoczyło mi abym założył konto opiekuńcze czyli to znaczy , że mam konto xbox live na osobę pełnoletnią ?
 

wassilllo

Użytkownik
Użytkownik
proszę o szybką odpowiedz na pytanie zadane post wyżej :)
 

Dzokej

Użytkownik
Użytkownik
pewnie tak , ale nie mam pewności
 

munv

Świeżak
Świeżak
Witam, otóż, mam ten sam problem, napisałem złą datę i nie mogę grać, w gry, które mają dużą wartość. Poda ktoś nr do infolinii ? Może ktoś zmieni datę na odpowiednią. Bo dość dużo osób ma ten problem. Dziękuję.:)
 

Matiii90

Użytkownik
Użytkownik
Pomoże jedynie utworzenie nowego konta.
 

munv

Świeżak
Świeżak
xb

Ale kiedy na tamtym profilu mam już 3 miesiące xbl ;/ A na nowym jest 1 :/ Proszę o numer do infolinii i czy jest jakaś szansa na to że zmienią date ur. profilu ? Proszę o szybką odp.
 

Matiii90

Użytkownik
Użytkownik
Nie zmienią ci daty urodzenia :)
 

Dr R.I.P

Użytkownik
Użytkownik
Proszę o numer do infolinii i czy jest jakaś szansa na to że zmienią date ur. profilu ?
Tak, moze zacznij od pisania poprawnie po polsku. Chcesz zmienic date urodzenia profilu? A tak powanie, to nie ma szans by zmienili Ci date urodzin wpisana w profilu. :)

Tapnięte z HTC Desire Z
 

munv

Świeżak
Świeżak
Przepraszam ale piszę klawiaturą ekranową. Poza tym dla innych zmieniali więc dlaczego mi nie zmienią a przecież szkoda 3 miesięcy xbox live. Można numer ? ...
 

Matiii90

Użytkownik
Użytkownik
Komu zmienili?
 

Do góry Bottom