1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox live działa ale nie do konca - problem z radiowka

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez matusz151, Listopad 24, 2008.

1. matusz151

matusz151 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    siema mam taki problem podlaczylem ostatnio do liva przez radiówke ktora podlaczylem z takim routerkiem TP LINK WR543G przez wkrętke i nastepnie przez zwykłe wpinki sygnal jest rozdzielony do kompa i do xboxa ale nie w tym rzecz chodzi o to ze normalnie moge grac z ludzi ze swiata wszytsko smiga elegancko tylko nie moge sie polaczyc z kumplem co ma liva przez kablówke gdy sie łaczymy np w coda 4 to przy probie dołaczenia do sesji wyskakuje error a w fifie gdy ja zrobie sesje to kumplowi podczas wyboru druzyny zawiesza sie ze nie moze wybrac druzyny i gdy on robi sesje to znowu mi sie zwiesza ze nie mozna wybrac druzyny ani dac ready takze mysle ze cos jest na 99 % z moja radiowka bo kumpel tez norlamnie smiga aha i jescze dodam ze nie moge wejsc do xbox live party aby z nim pogadac przez mikrofon

Wczytywanie...

Poleć forum