1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox LIVE działa wolniej

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Szajba666, Sierpień 23, 2010.

1. Szajba666

Szajba666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jestem tu nowy i nie wiem czy ten post pasuje w tym miejscu forum. Nie udało mi się tutaj znaleźć tematu z podobnym problemem, lecz przyznaję, że nie poświęciłem zbyt dużo czasu na szukanie.

Otóż, gdy testuję połączenie z Xbox LIVE, wyskakuje komunikat, że owo połączenie jest, ale z błędem, który sprawia, że jest ono wolniejsze, niż mogłoby być (i taki żółty trójkącik, na pewno wiedzie o co chodzi). Co z tym zrobić? Konsolę mam 2 tygodnie, a do netu podłączoną 2 dni więc jestem zielony w tych sprawach. Proszę o pomoc, obecne transfery zwłaszcza podczas ściągania DLC są nie do przyjęcia.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Może na początku napsz w jaki sposób podpiąleś konsole do neta. Jeżeli przez kompa to może masz jakieś limity ustawione.

4. Szajba666

Szajba666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Konsola jest podpięta bezpośrednio do internetu.

Chociaż jest jedna rzecz: mianowicie, kabel z netu nie kończy się u mnie wtyczką, lecz taką skrzyneczką (ale nie routerem!), do której można kabel wsadzić (normalny RJ-45). Z kolei drugi koniec tego kabla jest wsadzony do konsoli. Jest tak, ponieważ przepinam internet pomiędzy laptopem, kompem, a konsolą (naraz jest podłączone tylko jedno urządzenie). To jest po prostu najtańsza i najprostsza (przyznaję - również wieśniacka) metoda dzielenia internetu pomiędzy kilkoma urządzeniami. Wydaje mi się, że to nie powinno mieć nic do rzeczy, ponieważ ta skrzyneczka w sumie "nic nie robi" z internetem, niemniej na wszelki wypadek o tym wspomniałem.

Wczytywanie...

Poleć forum