1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live FaceBook Problem itd.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Griver, Styczeń 28, 2010.

1. Griver

Griver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kielce
    Witam otóż mam taki problem. Ściągnąłem sobie Facebook przez X live załączam i pisze ze nagle odłączono X box live. dobra czekam daje res xa. wlaczyl się pisze podlazono do usugi xbox live zaraz wyskakuje ze nie mozna podlazyc urzadzenia mesager czy jakos tak. zalaczam gta zeby zobaczyc czy da rade pograc na multi. a tu odlaczono x box live. Zajarzyłem ze nie mam Golda to wiem czemu sie wylacza ale facebook by bez golda nie smigal. ??? i jeszcze jedno teraz wlaczam xa podpietego do neta i wywala mi blad taki:

o co kaman ? i teraz mam tylko zakladki moja konsola i przyjjaciele nie mam innych... jak bylo wczesniej.

2. Lotnik421 Xbox One

3. the-man

the-man Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie ma xbox live w Polsce, spróbuj zmienić region na UK/USA.

4. Griver

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kielce
    Zarejestrowany jestem na USA :|

5. szank

szank Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    K-Pax
    To jest właśnie najlepszy przykład że m$ ma nas w *****. Nawet jak się zarejestrujesz na USA to i tak nie będziesz mógł korzystać z niektórych (większości ??) usług.

6. errorek3

errorek3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Mialem tak kilka razy.
    U mnie pomagalo odlaczenie sie do internetu i ponowne podlaczenie

7. Griver

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kielce
    Dobra juz dziala ale teraz zajarzyłem zeby si zalogowac na facebooku to trzeba miec Golda a mi się skończył tak samo z grami dobra temat do zamknięcia :D

Wczytywanie...

Poleć forum