1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live fala banów.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Alf1966, Luty 14, 2010.

1. Alf1966

Alf1966 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Trzebiatów
    Nie wiem czy dobry dział jak nie to proszę o przeniesienie. Otóż była ta fala banów i ja bana na razie nie mam, a chciałbym się podłączyć do live tak więc mam takie pytanie. Przed rozpoczęciem fali banów ostatni raz byłem podłączony do live miesiąc przed, a grałem przez internet na piracie 2 miesiące przed w GoW 2. Golda miałem, ale tylko tego darmowego przez pierwszy miesiąc potem nie zakupywałem, ponieważ nie miałem pieniędzy. Wszystkie gry sprawdzałem ABGxem przed nagraniem i nie grałem przed premierą. Mam przeróbkę 1.6 Ixtreme. Ostatnio jak uruchomiłem jakąś nowszą gierkę to zainstalowała mi się sama aktualizacja i teraz mam pytanie. Czy jeśli podłączę się jutro do live to dostanę bana? Pytam się, bo nie wiem jak to działa i czy już się skończyła fala banów. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
  4. davidsindahouse

davidsindahouse Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Hamburg/Ulm/Bonn/Cieszyn
  5. Alf1966

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Trzebiatów
    A mam takie pytanie. Czy można jakoś sprawdzić czy posiadam bana bez podłączania się do live ? Jeśli tak to prosił bym o dokładną instrukcję.

6. wojtas74

wojtas74 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wałcz
    jeżeli mozesz instalować gry na dysk twardy to nie masz bana, a własnie jest może jeszcze fala banów?

7. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    "fali banów" już nie ma z jednego powodu wszystkie konsole zostały już oflagowane Alf1966 na 99,9% masz bana jak chcesz ryzykuj połączenie ja zaryzykowałem i pożałowałem bo nie mogę teraz nawet od banować dysku, a ja zagrałem przez jakieś 20 min na live w gow 2 ale taka jest cenna nielegalnego gowa teraz sprzedam konsolę i kupię nową bez iextreme.

8. Alf1966

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Trzebiatów
    Okey dzięki za pomoc. Teraz coraz bardziej zastanawiam się nad kupnem PS3 i graniem tylko w orginały przez neta, a XBoxa 360 zostawię sobie do innych gierek.

9. mlodypy

mlodypy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Prabuty
    co za bzdury piszesz... jak może mieć zablokowana instalację gier jak nawet nie gral podczas fali banów?? musial by teraz podlączyć się i dopiero by wiedzial.

10. tyra96

tyra96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Błaszki
    Ja wiem jak sprawdzić czy masz bana.
    Zadzwoń do Microsoft i powiedz ze zastanawiasz się nad kupnem Xbox 360 na allegro podaj nr seryjny konsoli i zapytaj się czy gwarancja jest ważna.
    Jak nie będzie ważna to masz Bana

11. pajrat

pajrat Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Alfi, dokładnie tak jak napisali kolega z góry, zadzwoń do microsoftu i się zapytaj czy masz zablokowaną konsolę, ja byłem święcie przekonany że taką mam (grałem w tym czasie przez net co zaczeły się masowe bany) nie łączyłem się tyle czasu, aż zadzwoniłem wczoraj z ciekawości do microsoftu a tu niespodzianka Pan mówi że konsola nie jest oflagowana/zablokowana i gwarancja trwa dalej:)
    Wgrywam teraz LT i gram przez net dalej.

A może ktoś odważny sprawdzał czy na ixtreme 1.5 dalej banują?

12. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    zastanów sie, po co Ci odpowiedź na to durne pytanie ? zero mózgu -.- !!!!!

jeżeli popatrzy sie "o kurde nowy iXtreme wyszedł" to coś chyba nie tak jest z 1.4,1.5,1.6,1.61 ?

za co...

13. pajrat

pajrat Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A no np. po to czy muszę władować 70zl w przeróbkę LT, która może w ogóle nie jest teraz potrzebna, bo np. skończyła się już fala banów i tak samo nie dostane bana na 1.5 jak i na LT...
    Nie rozumiem skąd to stwierdzenie "zero mózgu" ? PROSTAKU!

14. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    jezus maria człowieku w jakim ty świecie żyjesz ?

potrafisz choć raz wejść na te forum i poczytać informacji na temat starych wersji iX ?

z logicznego punktu widzenia TO JEST WIADOME, że dostaniesz bana na dzien dobry, jeżeli M$ znalazło sposób na ludzi, ze starymi wersjami iX

zero mózgu ponieważ wystarczy pomyśleć człowieku, pomyśleć i sam znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie, które jest naprawdę wręcz prymitywne !

a 70zł za iX lt to nieźle tam masz u siebie, jeżeli masz kabel sata i juz przerobioną konsole, to sam będziesz potrafił to zrobić (wystarczy poszukać na forum i znajdziesz taką instrukcje, że to jest bułka z masłem) :)

15. Gallus

Gallus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja dzis dzwoniłem do microsoftu zeby sie dowiedziec czy konsola jest zbanowana...
    czy zeby sie dowiedziec o tym trzeba miec zarejestrowaną konsole?
    podałem numer seryjny gosc mówi ze nie jest zarejestrowana w microsofcie.

pozdro!

16. pajrat

pajrat Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak rejestrowałem się wcześniej na stronie, później sprawdzają czy podajesz te same dane jak do nich dzwonisz. Rejestracja trwa moment:

https://service.xbox.com/servicehome.aspx?mkt=pl-pl

17. pajrat

pajrat Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wystarczyło by napisać, TAK DOSTANIESZ BANA . A tą część o używaniu mózgu zachowaj sobie dla siebie, i dla swoich znajomych jeżeli lubicie się tak do siebie zwracać. Pytam kulturalnie, i nie mam ochoty czytać takich odpowiedzi, zwłaszcza że jest wiele sprzecznych informacji na ten temat na forum, i odpowiedź wcale nie jest taka oczywista.
    Ale za drugą część wypowiedzi o tym ze konsolę mogę sobie teraz już sam bez problemów przerobić na LT, dzięki

Poczytałem, żeczywiście da się :)

18. xtomashx

xtomashx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na LT pewnie juz tez znalezli sposob tylko czekaja do premiery BC 2 :)

19. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    I to jest właśnie Polak który śpi na lekcjach Polskiego czytanie ze zrozumieniem, napisałem to że jeśli podłączy się teraz do live to dostanie bana bo grał na live na piratach a MS zapisuje sobie informacje o tym i w jakimś momencie wysyła blokadę tym momentem wy nazywacie falą banów.

żaden iextreme nie chroni przed banem w 100% MS nie musi nic szukać Iextreme ma za zadanie uruchamiać kopie gier i przy okazji ukrywać ten fakt przed MS ale oni i tak to znajdują prędzej czy później teraz banować już nie będę ale za jakiś czas znów zbanują konsole, jakiś czas czyli parę miesięcy.

20. moski81

moski81 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Będzin
    Bany i tak sie posypia w odpowiednim czasie I nie ważne czy bedziesz miał LT, 1.51 , czy 1.61 M$ i tak znajdzie sposób na tych co okradaja producentów gier...
    Najlepsze rozwiązanie to 2 konsole przerobiona offline do grania w single i bez przerobki na najwieksze hity multiplayerowe , oczywiscie gry w wersji orginalnej

21. xtomashx

xtomashx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    najlepsza opcja to nie krasc

Wczytywanie...

Poleć forum