1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live - fat umiarkowany

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MyBijaCZ, Październik 10, 2011.

1. MyBijaCZ

MyBijaCZ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, mam problem z moją konsolą.
    Posiadam internet z neostrady o sile 6mb.
    Używam Liveboxa.

Problem polega na tym, że przy testowaniu połączenia XBOX LIVE gdy łączy sie internet z XBOX LIVE wyskakuje mi komunikat że mój FAT jest na poziomie UMIARKOWANYM.
    Czyli muszę oblokować PORTY. Więc tak zrobiłem, zgodnie z tym tematem: [T] Zmiana NAT na otwarty - PREMIERA! Nowy XBOX - Online

Ustawiłem wszystko jak trzeba zgodnie z dołączonymi obrazkami. Odblokowałem wszystkie PORTY jakie podane zostały w danym topicu i dalej to samo, nawet dzwoniłem do NEOSTRADY pytać się czy to dobrze robie, powiedzieli że tak. Więc już nie wiem w czym tkwi problem i potrzebuje pomocy!

Jeżeli ktoś wie co mogę jeszcze zrobić to proszę o pomoc.
    Oczywiście konsola X360 jest podlączona do LIVEBOXA za pośrednictem kabla (tak jak mówiłem, zrobiłem wszystko co podane było w ww. temacie)

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Ustaw adresy na kosoli i routerze nasztywno i odblokuj dla danego adresy porty. Mozesz pisac co chcesz wina lezy w nie prawidlowym odblokowaniu portow

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum