Xbox LIVE Free Weekend: go Gold for free

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.
Free LIVE Weekend Fun and Games 26-28 november 2010


Czyżby data rozpoczęcia fali banów po nowym update konsoli i wprowadzeniu AP 2.5 ?

_
 

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie tak, ale szkoda że o tym wspomniałeś bo coś po kościach czuje, że znowu zaczną się pytania z pupy ;]
 

Nafta-Katowice

Użytkownik
Użytkownik
a co to ma wspolnego z banem ? ile razy juz byl za darmo GOLD przez pare dni i nic nie bylo

rok temu to juz dawno bylo w piz** osob pobanowanych a teraz ani jednej :)

moze "iXtreme LT" faktycznie jest niewykrywalny :D
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Czyżby data rozpoczecia fali banów po nowym update konsoli i wprowadzeniu AP 2.5 ?
Jak dla mnie tak :) M$ nie mógł zrobić lepszego kroku :)
 

macieQ

Użytkownik
Użytkownik
Podaj źródło, bo wcześniej pisali, że ma być 25.11-29.11 - ale tylko dla Reach'a, bo ma być jakiś turniej.
 
Żródłem jest mój email na który dostałem tą reklamę od M$ :) Tak jak pewnie większość zarejestrowanych użytkowników LIVE . Czyli : http://view.engage.xbox.com/?j=fecb1773746c007c&m=feca16717063047b&ls=fe1f167072620d7a711d74&l=feb81c7877610d7a&s=fe2e10757066067e721673&jb=ff3a15717567&ju=fe9412767365057f70&uid=127497469&tid=3452&r=0
 

Askatras

Użytkownik
Użytkownik
a czy free weekend działa na Polskim Live ?
:]
 

Patrolek PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Super właśnie jadę do kolegi na te 3 dni :) uff na szczęście on też ma xboxa :)
 

Vassi

Użytkownik
Użytkownik
Wiadomo takie coś = niedługo fala. Hmm coś dużo tych gratisów ostatnio nie? Darmowy gold, większy exp na Black Opsie, większy exp na Gearsach . Coś się szykuje.
 

NonbankSpace

Użytkownik
Użytkownik
Super że to w innym temacie już było wiadomo jak będzie Double exp w Black opsie ..
 

OPTIM xD

Użytkownik
Użytkownik
HeH poczekamy zobaczymy. .
 

Tymonxxx22

Banned
Na 100% będzie fala banów
 

OPTIM xD

Użytkownik
Użytkownik
Szczerze to ja i tak włączę konsole w te dni. program Xval 2.0 wykazał oflagowanie wiec już bana nie uniknę. . Jak coś to od razu napisze czy dostałem bana czy też nie. .
 

qqq

Użytkownik
Użytkownik
mam w du**e ta fale banow ......
 

maczosito

Banned
mam w du**e ta fale banow ......
Ja tak samo jutro przychodzi moja nowa konsola z iextrim LT+ prosto o zioma z poznania więc bana się nie boje :p
 
Pożyjemy zobaczymy ..... Poza tym skąd ten ziom ma już LT+ ???
 
Nie chcę robić offtopu ale na Allegro nikt nie oferuje na chwilę obecną możliwośći przeróbki na LT+ . Jak możesz daj linka do aukcji .
 

sielak2

Użytkownik
Użytkownik

Radzę uważnie czytać opis aukcji nie tylko tytuł.

ps. opis aukcji ujrzymy po przeciągnięciu tej pionowej belki po prawej stronie ekranu w dół zanim klikniemy kup teraz.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom