1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[Xbox Live] Gamerscore

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Folgowsky, Listopad 29, 2012.

1. Folgowsky

Folgowsky Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Zabrze, Poland
    Witam, dzisiaj po około trzech latach wszedłem na xbox live i problem taki że zapomniałem hasła dostepu do konta, MS radził żeby odzyskać przez dodanie na nowo, i właśnie wtedy cofło mi 8k gamerscore, da sie to jeszcze jakoś uratować ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Shodan155

Shodan155 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olkusz
    Punkty GS jeśli jesteś offline nie zapisują się na serwerze. Jeżeli przykładowo masz konto 10k GS ale nie grałeś na XBL, teraz chcesz odzyskać konto ALE nie logowałeś się na tym wcześniejszym tylko pobrałeś nowe to tamtych ptk Ci nie zaliczy.

Po prostu musiałbyś mieć profil ten na którym grałeś offline, i z niego się połaczyć. W innym wypadku on pobiera profil który ostatnio był online. Jeżeli nie masz nigdzie kopi profilu, to raczej nic z tym nie zrobisz już .

Wczytywanie...

Poleć forum