1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox LIVE Generator

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szczepan997, Grudzień 11, 2011.

1. szczepan997

szczepan997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Witam wszystkich, mam takie pytanie w internecie jest pelno filmikow i stron z generatorami kont xbox live gold i punktami MS, czy to jest prawda, bo w wiekszosci trzeba wypelniac jakies ankiety itp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Matiii90

Matiii90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie, to nie jest prawda.

4. michuplwlkp

michuplwlkp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    stroń jak najdalej od tego typu rzeczy tzn. jeśli nawet jakimś cudem uda Ci się uzyskać poprawny kod do Live lub czegokolwiek innego, sygnowanego przez m$ to w momencie gdy ktoś inny (np. ja) pójdzie do sklepu, kupi ową zdrapkę do live i kod będzie wykorzystany, bo udało Ci się taki wygenerować, to jesteś pozamiatany - m$ zbanuje Cię od A do Z gdy tylko ja zgłoszę reklamację na zdrapkę.

5. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    wszystkie są dawno poblokowane lub nie działały i nie będą działać bo ms sobie na takie coś nie pozwoli i takie coś nie będzie istnieć jak live free , tak jak przy doładowaniach na karte też nie ma opcji sobie uzyskania kodu z programu bez płacania za niego

Wczytywanie...

Poleć forum