1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live Gold 1 Rok 129 zł

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MegatonPL, Styczeń 3, 2014.

1. MegatonPL

MegatonPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    Witam,
    Jak w temacie powyżej czy opłaca się zakupić Xbox Live Gold na rok za 129 zł? To tak rzeczywiście daje ten cały Gold? Z tego co gdzieś tam wyczytałem to można dzięki temu grać przez internet więc ok i niby pobierać gry za free i moje pytanie brzmi czy to jest prawda? Kupując tego Golda i mając dysk w konsoli mogę sobie za darmo ściągać i grać w gry? Kolejne pytanie to ile ważą takie ściągnięte gry na dysk? Nie wiem jaką konsolę kupić tj. z jakim dyskiem, i czy te pobrane gry gdy zapiszę na dysku są już tam na zawsze czy po jakimś czasie mi się skasują? Jak jest z kodami Xbox Live Gold 48h? Czy one też tak samo działają jak ten ma 1,3,6,12 miesięcy? Z góry dziękuje za odpowiedź i wybaczcie że tyle pytań ale nurtuje mnie to przed zakupem konsoli i golda.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Możesz grać online, możesz pobierać 2 gry miesięcznie w ramach programu Games With Gold.
    Co daje Gold?
    Kupione gry / z programu Games With Gold możesz pobierać ile razy chcesz np. jak zrobisz formata czy coś.
    Kody 48h to kody trial, - różnią się od tych na 1,3,6,12msc - np. używając kodów trial ich nie będziesz mógł tych 2 gier miesięcznie pobrać.

4. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Moim zdaniem się opłaca mieć golda :)

5. MegatonPL

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    No dobra a gdy pobiorę grę z tego co wyczytałem jest ona dostępna 15 dni tylko to potem jak usunę nie mogę jej już ponownie pobrać po tych 15 dniach kiedy była dostępna tak? I jak to wygląda z połączeniem do internetu? Trzeba mieć cały czas konsolę podłączoną do neta żeby móc grać w te gry pobrane czy wystarczy tylko wtedy gdy jest download wszystko się zapisze i można grać?

6. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Możesz pobrać ją później. Ważne, żeby pierwszy raz pobrać do 15 dnia miesiąca.
    Wiadomo, że jak chcesz grać online to musisz mieć podłączoną konsolę do neta (możesz kablem lub Wi-Fi)..

7. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Możesz pobierać , wchodzisz a archiwum poierania i możesz na nowo pobrać , tym bardziej że gry z GWG są za friko ;)

8. MegatonPL

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    Ok ale gdy już pobiorę te gry i mam na dysku i chce sobie grać normalnie bez neta to czy mogę tak grać w te gry pobrane po przez Games with Gold czy połączenie musi być cały czas? Zwykła gra Single też musi być wsparta przez neta jeśli gra została pobrana na dysk?

9. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak grasz na singlu to nie musisz mieć połączenia z netem.

10. Big_Stra_Varna

Big_Stra_Varna Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    bardzo dobra cena dla kogoś co prawie co dzień odpala konsole! ostaniu było do pobrania assassin's creed potem Gears of War 2
    koszt Golda się szybko zwraca ! :)

ja używam kody na 48h gram w tygodniu raz może dwa z znajomymi online

11. kiziurra

kiziurra Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rogi
    Opłaca się 2 gry za free co miesiąc , kup bf3 lub 4 i cioraj przez neta

Wczytywanie...