1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live gold 48h

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mipuel, Czerwiec 25, 2010.

1. mipuel

mipuel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zwracam sie z prosba do was o kod 48h trial poniewaz w tym tygodniu mam turniej w mw2 =o Jest on dla mnie bardzo wazny wiec bardzo prosze ; x

2. Lotnik421 Xbox One

3. xHefpioTx

xHefpioTx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
  4. mipuel

mipuel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A ok nie zauwazylem ***..

5. Abarth

Abarth Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Kupowałem u tego kolesia którego reklamują w tamtym temacie z trialami za 1,50zł i polecam, można kupować poza allegro na gg się dogadać, ja tak zrobiłem poprosiłem o dwa kody poza allegro zrobiłem przelew internetowy w tytule napisałem że poza allegro, wysłałem screna potwierdzenia i po +- 5 minutach kod miałem wysłany.

Wczytywanie...

Poleć forum