1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live Gold - aktywacja

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Professor Chaos, Wrzesień 10, 2013.

1. Professor Chaos

Professor Chaos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam.

Od czasu kiedy kupiłem konsolę (w lutym tego roku) nie wypróbowałem jeszcze Xbox Live Gold. Cały czas mam niewykorzystany kod, który znajdował się w pudełku z konsolą.
    Z tego co wiem na każde konto (można ich mieć 3) przypada jeden darmowy miesiąc Golda. Chciałbym się dowiedzieć czy nie mając żadnych kart kredytowych, PayPal etc. da się jakoś aktywować przez konsolę ten darmowy miesiąc Golda? Może podać jakiś fałszywy numer czy coś?
    I czy ten kod z pudełka po wygaśnięciu tego aktywowanego w konsoli nadal by zadziałał po wpisaniu? Czy jednak to za sprytne i fajne żeby było możliwe?

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. anonimusooo

anonimusooo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jeżeli dostałeś kod, to zwyczajnie wpisujesz go w xboxie i automatycznie dostajesz golda. Możesz opisać na jakiej kartce to dostałeś ^^ ? Bo u siebie szukałem i nic w oko nie wpadło :/

4. Professor Chaos

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Taka karteczka z kodem w środku:

Chodzi mi po prostu o to, czy jak aktywuję darmowy miesiąc próbny w menu konsoli (nie tym kodem z kartki), to potem (po wygaśnięciu tego wcześniejszego) kod z tej kartki nadal będzie działał i da mi kolejny darmowy miesiąc Gold?

5. anonimusooo

anonimusooo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dzięki że się wysiliłeś z tą kartką. Ja niestety nie mam ;/ Co do tej aktywacji, kod powinien być aktywny , gdy zużyjesz tego golda na xboxie.

1 osoba to lubi.
  6. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tak, będzie aktywny.

1 osoba to lubi.
  7. Professor Chaos

Polubienia: