1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live GOLD (allegro) - co to jest?

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez shorty19882, Czerwiec 18, 2015.

1. shorty19882

shorty19882 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rawicz
    Witam,

Szukałem kodu 48h na allegro i trafiłem na coś takiego na miesiąc za 4zł:
    http://allegro.pl/xbox-live-gold-1-miesiac-30-dni-automat-gry-i5317833604.html
    wie ktoś o co chodzi? czy to kolejny przekręt jak z profilami? na jakiej zasadzie wgl to działa?

(wiem, pisałem na ten temat w ChatBoxie ale jestem ciemny jak tabaka w rogu)

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Normalnie to są konta z aktywowanym goldem (subskrypcją darmową miesięczną)

4. shorty19882

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rawicz
    To jest legalny sposób czy grozi za to ban? Po tych akcjach z profilami staram się być czujny w tym temacie...

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Pisałem Ci ze to są legalne subskrypcje....
    Samo sprzedawanie takich kont łamie regulamin XBL. Co grozi zablokowaniem takiego konta.

6. tomek23a

tomek23a Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Można sobie takie konto samemu zrobić. Wystarczy troszkę poszukać. Mi zajęło to około 3 minut..:)

7. shorty19882

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rawicz
    zaryzykowałem i kupiłem 1 takie konto:
    w mailu dostałem login i hasło (jak do profili), konto ma wykupioną subskrypcje gold na 1 msc (można pobierać gry z Games with Gold) natomiast nie ma możliwości grania online na swoim głównym profilu XBL (miałem wcześniej dodane 3 profile jako domowa konsola)
    może ma ktoś jakiś sposób ale u mnie to nie działa

Wczytywanie...

Poleć forum