Xbox Live Gold Błąd podczas aktywacji XBOS1005

metazz16

Świeżak
Świeżak
Witam. Kupiłem Xbox One S w Saturnie. Dostałem 2x3 miesiące Live Gold i miesiąc EA Access. Podczas próby aktywacji kodów występuje błąd XBOS1005 i komunikat "Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie później" Próbuje od dwóch dni i nic. Miał ktoś podobny problem? Macie jakieś rady?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Pisz na czacie z Microsoft lub zadzwoń

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

metazz16

Świeżak
Świeżak
Pogrzebalem w regionie i dodałem opcję płatności i problem znikł. Także dla potomnych zeby wiedzieli.
 

RoadSterrr

Świeżak
Świeżak
O co chodzi ,,pogrzebalem w rejonie i dodalem opcje platnosci" mam ten problem i nie wiem jak rozwiazac ;(
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
O co chodzi ,,pogrzebalem w rejonie i dodalem opcje platnosci" mam ten problem i nie wiem jak rozwiazac ;(
Dodał dane adresowe do konta, na stronie www można to zrobić.
 

RoadSterrr

Świeżak
Świeżak
Próbowałem coś zrobić ale dalej nic :(

A karty bankowej nie mam :/ wiec ustawienie opcji płatności odpada
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Najprawdopodobniej gold na region USA, potrzebne jest konto utworzone na region USA, sama zmiana regionu konsoli nie pomoże.
 

RoadSterrr

Świeżak
Świeżak
Najprawdopodobniej gold na region USA, potrzebne jest konto utworzone na region USA, sama zmiana regionu konsoli nie pomoże.
A więc mam zrobic nowe konto na region usa ?
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Konta można migrować raz na 3 miesiące, ale tego nie polecam ponieważ były już przypadki na forum że po migracji coś się krzaczyło
 

RoadSterrr

Świeżak
Świeżak
Rozwiazaniem jest ustawienie opcji płatności tylko teraz jest problem poniewaz kupilem live gold i musze ustawic opcje platnosci .... a karty kredytowej niemam
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wystarczy zwykła płatnicza, nie musi to być kredytowa, a karty idzie założyć w każdym banku. Jeśli jesteś pełnoletni, a zwyczajnie nie masz po prostu karty to załóż sobie konto na Nest Banku. Tam masz wszystkie opłaty za darmo, kartę też dostaniesz ;) Mam w tym banku drugie konto założone i jeszcze ani złotówki nie musiałam płacić za konto czy za kartę :) Jeśli nie masz jeszcze 18l, to są w bankach też konta dla Juniorów, trzeba pochodzić i popytać jak jest z opłatami.
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Napisz do suportu gdzie kupowałeś kod, bo jak rzeczywiście gold jest na inny region to dodanie kodu to nie jedyny problem. Gry z xbox 360 np. mają blokadę regionalną i żeby je dodać do konta będziesz musiał kombinować z płatnościami na inny region.

W linku podobny temat https://xboxforum.pl/threads/blad-xboxs1005-przy-realizacji-kodu-gold.179020/
 
Ostatnia edycja:

Do góry Bottom