1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live Gold - Czy jest przy kupnie kod na mies. ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez CrampedSkyPL, Luty 24, 2013.

1. CrampedSkyPL

CrampedSkyPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka tak jak w temacie kupiłem sobie kiedyś Xbox 360 i niedawno sie dowiedziałem, że gdzieś w książeczkach powinienem mieć kod na mies. Gold do grania na MultiplayeR. Ale wczoraj wyszperałem i znalazłem te książeczki do Xboxa ale w tym problem. Gdzie Jest ten KOD ?? Przeczytałem wszystko ( nie dosłownie tylko to po Polsku ;d ) i nie ma !! Może ktoś doświadczony lub nie by mi pomógł gdzie on jest doklejony napisany lub też nie ^^ .

Dzieki za pomoc :) ^^

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: Xbox Live Gold - Czy jest przy kupnie kod na mies. ?

Nie na w środku kodu. Darmowy miesiac otrYmqsz pozalozeniu,konta oraz podaniu karty kredytowej

wysłano z xbox 360 RGH LINUX.

4. Amiga1200

Amiga1200 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Syrenka Warszawska
    Nie zgodzę się, że nie ma kodu.
    W moim Xboxie była karta z kodem. Wybrałem z menu zrealizuj kod, wpisałem ten z karty i był gold na miesiąc.
    Tam samo teraz z grą dostałem taką samą kartę z kodem. W obu przypadkach coś na wzór (rozmiarem i grubością papieru) jak widokówka.
    Nie w każdym Xboxie jest kod - moi znajomi kupili jakieś dwa tygodnie temu i u nich (wg ich słów) żadnej karty nie było. Nie mają też na kartonie (opakawaniu) informacji o próbnym goldzie.

5. Traffic

Traffic ɹoʇɐɹǝpoW Członek Załogi Moderator XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    62
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  6. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    W standardowych zestawach nie ma kodu :) Zapewne kupiłeś x-a gdzie w zestawie była dodatkowo zdrapka. 1 miesiąc golda dostaje się przy zakładaniu konta z poziomu konsoli, też maiłeś taką możliwość nie wykorzystując tej zdrapki :)

7. stojo

stojo Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    ZKA
    W każdym x-ie jakim sprzedaję jest taka zdrapka. Zaczęli dodawać jakoś od października jak dobrze pamiętam. Zobacz czy na pudełku jest napisane "+1 month xboxlive gold".

8. Freeq92

Freeq92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Też mi się wydaje, że nie w każdym zestawie jest zdrapka. Ja osobiście kupiłem z Kinectem i jakąś tam śmieszną grą i również nie dostałem żadnego kodu :D Natomiast jeśli chodzi o rejestrację z poziomu konsoli to nawet nie wiedziałem, że jest możliwość otrzymania Gold'a za tą czynność :D Jednak człowiek uczy się całe życie ! :D

9. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Zdrapka jest tylko w zestawach na których jest informacja o takim kodzie :)

10. Freeq92

Freeq92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To z ciekawości sprawdzę dzisiaj swoje pudełko, bo możliwe, że przeoczyłem tą "legendarną" zdrapkę :D

Wczytywanie...

Poleć forum