1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox live gold dane kontaktowe

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez vincent274, Grudzień 29, 2009.

1. vincent274

vincent274 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam mam pewien problem wykupilem subskrypcje xbox live gold na 1 miesiac ale kaza podac dane kontaktowe. jestem zarejestrowany w UK, ale chce zmienic swoj kraj na Polske, tym bardziej ze im nie pasuja dane kontaktowe, mianowicie kod pocztowy. wie ktos co z tym zrobic? bo nie chce zakladac nowego konta wszystkie achievementy mi przepadna...

2. Lotnik421 Xbox One

3. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    LIVE nie jest w Polsce dostępny to raczej nie pograsz sobie online . Co do danych adresowych to znajdz w google jakiś adres hotelu czy czegoś podobnego np. w UK lub USA i po kłopocie .

Wczytywanie...

Poleć forum