1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox LIVE GOLD & Dysk

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Xinqev, Marzec 13, 2011.

1. Xinqev

Xinqev Guest

Witam, mam dwa pytania:

1: 8 marca dostałem maila dotyczącego 30 dniowego członkostwa Gold w usłudze Xbox LIVE. Wszystko ładnie, pięknie, ale.. 11 marca otrzymałem mail, że mój 30-dniowy okres próbny dobiegł końca ._. Ktoś wie o co tu chodzi?

2: Kupiłem Xboxa 360 Slima 4GB i mam zamiar dokupić dysk.

1) Lepiej kupić dysk z obudową czy bez?
    2) Na tych dyskach WD trzeba robić jakieś partycje? (mam nieprzerobioną konsolę)
    a) DYSK 250GB HDD / SLIM / OD RĘKI 24H / X360 /ROBSON (1500071456) - Aukcje internetowe Allegro
    b) DYSK 250GB do XBOX 360 SLIM + KIESZEŃ - NOWY (1498535727) - Aukcje internetowe Allegro
    c) DYSK 250GB/250 GB DO XBOX 360 SLIM NOWY 4CONSOLE (1500185390) - Aukcje internetowe Allegro

Tylko, że w tych aukcjach nadmienione jest, że te dyski nie są oryginalne, a są identyczne jak oryginalne.. czyli to te dyski WD wpakowane w obudowę?

4)I lepiej mieć oryginała czy nie ma różnicy między nim, a tym `co rozpoznaje jako oryginalny`?
    5) Jeśli ktoś kupował sobie dysk, na którym nie trzeba było już niczego tworzyć to prosiłbym o link.
    6) Koszt tych dysków (z tego co rozumiem - nieoryginalnych) wynosi około 200zł + ptrzesyłka.. Czy wobec tego lepiej byłoby kupić konsolę w wersji 250GB?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. theversus

theversus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Radom
    Ja ostatnio do swojego slima 4gb dokupiłem opcje c) i po prostu włożyłem go do konsoli i już. Wykrywało normalnie nic nie trzeba było robić. Moim zdaniem lepiej kupić dysk z obudową, jeśli się ma fundusze, ponieważ bezpieczniej leży w kieszeni

4. Xinqev

Xinqev Guest

Ok, to zostaje pytanie numer 1 oraz:

a)Lepiej mieć oryginała czy nie ma różnicy między nim, a tym `co rozpoznaje jako oryginalny`?
    b) Koszt tych dysków (z tego co rozumiem - nieoryginalnych) wynosi około 200zł + przesyłka.. Czy wobec tego lepiej byłoby kupić konsolę w wersji 250GB?

Wczytywanie...

Poleć forum