1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live Gold Free Trial 1 month

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez SworSky1995, Wrzesień 17, 2010.

1. SworSky1995

SworSky1995 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam ponownie ;)
    Już ostatnie pytanko. Odebrałem już konsolę ze sklepu, ale jeszcze nie podłączałem, ponieważ mam jedno pytanie.
    W listopadzie Live wejdzie do Polski. Dlatego teraz chcę zrobić 2 konta silver (dla mnie i brata) ale bez wykorzystywania darmowego gold'a. I dopiero w listopadzie (bo i tak na razie nie mam żadnych gierek) stworzyć 3 dodatkowe konto pod rząd i wykorzystać Gold'a. I tu moje 2 pytania:
    1. Czy podczas tworzenia profilu przez komputer i następnie zalogowaniu na konsoli dostanę powiadomienie czy chcę wykorzystać darmowy miesiąc golda? I jeśli anuluję tą opcję i pozostanę przy silverze to czy stracę jeden miesiąc golda?
    2. I ostanie. Pierwsze 2 miesiące wykorzystam na tymczasowych kontach. A ostatni miesiąc golda chciałbym już wykorzystać na swoim koncie, które założę już dziś. Czy jest opcja włączenia darmowego golda na już istniejącym profilu, czy tylko podczas tworzenia nowego konta jest to możliwe?
    Za pomoc oczywiście dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Jak zakładałem konto,to nie widziałem żeby można było założyć na silver,chyba tylko na gold...

4. kkey

kkey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Jak zakładasz konto na XBOX LIVE to da się tylko na konto GOLD nie można na konto SILVER !!! (chyba że zużyjesz te 3 darmowe miesiące GOLD :D ) Tylko podczas tworzenia nowych profili będziesz miał darmowy GOLD (możesz stworzyć 3 konta na których będziesz miał darmowy miesiąc GOLD, a czwarte konto to już SILVER ) :)

5. SworSky1995

SworSky1995 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Oki. Dzięki za pomoc ;)
    Zaraz coś wymyślę jak to z tymi kontami zrobić.
    A takie pytanko.
    Gdybym założył konto na Xbox Live przez komputer, a następnie na konsoli zrobił jakiś profil offline i następnie odzyskał tag gracza (tego konta co przez kompa zrobię) to będę miał konto silver bez ruszania 3 miesięcy trial tak? Zadziałałoby to? Proszę o szybką odpowiedź.

6. maciekww28

maciekww28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    1. tak - będziesz miał silvera bez triala - załóż przez neta
    2. darmowego golda masz tylko na nowo utworzonym koncie

Wczytywanie...

Poleć forum