Xbox live Gold-Gdzie??

szymek56

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
witam
Czy wiecie moze gdzie mozna zakuupic xbox live 1 miesiac oprocz stron internetowych??
Np jakies punkty sprzedaży??
Nie mam konta internetowego,a z tego co sie zorientowalem placic sie wlasnie przez takie konto ;/
Uczę sie jeszcze wiec nie mam konta,a nie bede specjalnie zakladał ;/
 

raflooldz

Banned
Empik, ale nie wiem czy na miesiąc jest czy tylko na 12. Ale zapłacisz dużo drożej niż na Allegro.

Zawsze możesz zapłacić na Poczcie za przelew, wypełniasz druczek i tyle, nie potrzebujesz mieć konta bankowego ;)
 

szymek56

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Empik, ale nie wiem czy na miesiąc jest czy tylko na 12. Ale zapłacisz dużo drożej niż na Allegro.

Zawsze możesz zapłacić na Poczcie za przelew, wypełniasz druczek i tyle, nie potrzebujesz mieć konta bankowego ;)
hmm a wiesz zrobili taki myk ze tylko przelew elektroniczny,bo juz sie pytałem ;/
Gamekeys bodajże,bo z tego co zauwazylem to tylko oni oferuja konta na miesiac

Edit:a jaka bedzie roznica cenowa??
w 4 dychach sie zmiesci??
 

raflooldz

Banned
a na Allegro nie możesz zakupić ? z tego co widziałem nawet bez rejestracji można teraz kupować ;)
 

cru5h

Użytkownik
Użytkownik
Najszybciej to będzie jak znajdziesz kogoś z kartą kredytową i kupisz "przez konsole" a kase dasz właścicielowi karty. Może rodzice mają kredytową?
 

szymek56

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Najszybciej to będzie jak znajdziesz kogoś z kartą kredytową i kupisz "przez konsole" a kase dasz właścicielowi karty. Może rodzice mają kredytową?
Przez konsole??
a tam oferują 1 miesiac??
Mozesz mi wytlumaczyc jak to przebiega??
 

cru5h

Użytkownik
Użytkownik
Logujesz się na konsoli na swoje konto i łączysz się z usługą Xbox live. Tam masz w reklamach opcje kupna albo w ustawieniach profilu w sekcji Xbox live. Trzeba podać dane z karty i wybierasz ile chcesz kupić (do wyboru jest kilka opcji). Np ja dziś założyłem sobie konto (1 z 3 darmowych 1-miesięcznych kont Gold) i mam możliwość kupna w promocji update konta Gold na kolejny miesiąc za 1zł :)
 

szymek56

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Logujesz się na konsoli na swoje konto i łączysz się z usługą Xbox live. Tam masz w reklamach opcje kupna albo w ustawieniach profilu w sekcji Xbox live. Trzeba podać dane z karty i wybierasz ile chcesz kupić (do wyboru jest kilka opcji). Np ja dziś założyłem sobie konto (1 z 3 darmowych 1-miesięcznych kont Gold) i mam możliwość kupna w promocji update konta Gold na kolejny miesiąc za 1zł :)
heh już sobie to obczaiłem...
Dzieki wielkie :D
Hmm ja chyba nie bede mial takiej promocji co??
ja migrowalem jeszcze w tamtym roku wiec chyba mnie ta promocja nie dotyczy
 

Pain

Użytkownik
Użytkownik
Jedyne co przychodzi mi na myśl o prócz przelewu na allegro to serwis keye.pl , golda możesz kupić sms'em
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Nie polecam kupowania kartą, dane zostają w konsoli i AUTOMATYCZNIE bez twojego potwierdzenia Gold będzie się odnawiał. A wykasowanie danych to troche roboty.
Najlepiej Allegro albo keye.pl, kolegów z kontem nie masz?
 

szymek56

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie polecam kupowania kartą, dane zostają w konsoli i AUTOMATYCZNIE bez twojego potwierdzenia Gold będzie się odnawiał. A wykasowanie danych to troche roboty.
Najlepiej Allegro albo keye.pl, kolegów z kontem nie masz?
no własnie nikt nie ma konta internetowego

A na tych keye.pl przez esa pisze tak:
by kupić klucz wyślij 3 SMS-y o treści: KEYE XBOX1 pod numer: 92568.

Koszt jednego sms-a to: 30,50 PLN

Po wysłaniu 3 SMS-ów otrzymasz zamówiony produkt w SMS-ie zwrotnym
Odstęp pomiędzy wysyłanymi SMS-ami powinien wynosić minimum 30 minuty

to co mam placic trzy razy 30 zł??
chyba ze ja cos nie łapie ??

No a jak pozniej moge wycofac to zeby mi konta nie odnawialo w nastepnym miesiacu??
 

Dzefii92

Użytkownik
Użytkownik
Ten jest ciekawy jak to jest na KEYE.PL trzeba 3x wysłać sms za 30zł??to jest nie opłacalne ani trochę.
 

PoPierwszeZwiększMase

Użytkownik
Użytkownik
Troszkę nie opłacalne ale i tak ludzie to kupują ;)
 

Dzefii92

Użytkownik
Użytkownik
taaa troszkę? 3x 30zł=90zł za 1miesiac GOLDA
 

maciejet

Użytkownik
Użytkownik
Ja osobiście teraz polecam brać bezpośrednio od MS 29 zł za miecha. Istnieje również taka opcja jaką stosuje Dzefii92 , wyłudzając od ludzi kody 48h trial oferując za nie wysłanie SMS'a doładowującego telefon. Sam zostałem przez niego oszukany , ale osobiście nie polecam wam , aż tak radykalnych metod. Najtaniej obecnie to chyba jeden miech golda na Xbox.com lub bezpośrednio przez XBL.
 

szymek56

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ejj nie robcie offtopa juz tylko niech mi ktos odpowie na to pytanie:

No a jak pozniej moge wycofac to zeby mi konta nie odnawialo w nastepnym miesiacu??
 

Do góry Bottom