Xbox Live Gold gry z X360

Carmelo55

Świeżak
Świeżak
Witam. Jestem nowy tematyce XO ponieważ ostatnio postanowiłem zakupić go. Interesuje mnie jedna rzecz związana z Xbox Live Gold. W jaki sposób ściągnąć gry udostępnione darmowe w ramach abonamentu w wersji z X360? Gry z platformy Xbox One w sklepie mają okienko Pobierz natomiast obecnie dostępna Bayonetta nie. Jest tylko Kup ale to wymaga dodania karty płatniczej. Ktoś mi może wyjaśnić jak dodać grę do swojej biblioteki?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam. Jestem nowy tematyce XO ponieważ ostatnio postanowiłem zakupić go. Interesuje mnie jedna rzecz związana z Xbox Live Gold. W jaki sposób ściągnąć gry udostępnione darmowe w ramach abonamentu w wersji z X360? Gry z platformy Xbox One w sklepie mają okienko Pobierz natomiast obecnie dostępna Bayonetta nie. Jest tylko Kup ale to wymaga dodania karty płatniczej. Ktoś mi może wyjaśnić jak dodać grę do swojej biblioteki?
No tak jak Ci pisze. Musisz dodać kartę płatniczą do konta, bo inaczej na XO jej nie pozyskasz. Sama gra będzie za darmo, ale MS wymaga żebyś dopisał do konta MS swoją kartę płatniczą. Inny sposób pozyskania tej gry bez karty płatniczej to zalogować swoje konto na jakiejś konsoli Xbox 360 i tam nie wymagają posiadania karty do dopisania jej do konta. Innych dróg nie ma.
 

Do góry Bottom