1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live Gold i darmowe gry

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez sephitorh, Styczeń 3, 2016.

1. sephitorh

sephitorh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam serdecznie.
    Wczoraj zakupiłem Xboxa One z kinecktem i kilkoma grami.
    W pudełku miałem również kod na 14 dni usługi Xbox live gold. Korzystając z tego kodu dostałem dostęp do gier z "games with gold". Super! Pobrałem sobie grę "Thief" oraz "Killer instinct" i mogę sobie w nie grać. Natomiast za chiny ludowe nie mogę pobrać gry "dirt showdown" widnieje obok niej cena i nie pisze że jest bezpłatna. Myśle sobie ok może na tym kodzie 14 dniowym nie będę mógł korzystać z gier x360 w ofercie "games with gold" więc wykorzystałem kod na 3-msc usługi xbox live gold który również dostałem w zestawie ale i to nie sprawiło że mogę zagrać w tego dirta.

Zna ktoś może rozwiązanie tego problemu?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1860
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jakim cudem mogłeś wbić golda mając triala? Trial z goldem się nie łączy. Jak ja miałam golda i chciałam dobić triala to miałam informację, że mam już golda i mam się kodem podzielić ze znajomym. Jeżeli jakimś cudem Ci się tak udało wbić to najwidoczniej musisz poczekać, aż przeleci te 14 dni triala i wtedy spróbować zagrać ;) Bo rozumiem, że grę udało Ci się przypisać?

4. sephitorh

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Najpierw aktywowałem ten kod na 14 dni i przypisałem dwie gry z Xbox one a póżniej aktywowałem kod na 3 msc ale dalej nie mogę przypisać tego dirta z xbox 360. Ogólnie to mógłbym go zignorować ale próbuje rozwiązać problem bo od 15 stycznia na xbox 360 ma być "Deus Ex" który mnie interesuje z racji tego, że grałem w pierwszą część 15 lat temu :-D

5. kuleczka91

Polubienia:
    1860
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Problem polega na tym, że gier z 360tki nie przypiszesz nie posiadając golda co najmniej miesięcznego, więc reasumując nie załapiesz się na tego dirta, bo Ci on przepadnie, bo zanim miną 2 tygodnie tego triala to będzie już 16 stycznia, a od 16 będzie Deux Ex i to już powinieneś móc kupić bez problemu. Dosłownie o dzień Ci braknie, do zakończenia triala. A jak nie to napisz na support MS, może Ci to przypiszą z racji tego, że dałeś 3 miesięczny kod :)

6. sephitorh

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dzięki Kuleczka za rozwiązanie bo już planowałem nawet podpiąć kartę płatniczą pod konto. W sumie poczekam bo aż tak mi nie zależy na tym Dircie.
    Tylko dziwna sprawa że "Games with Gold" takie jak Thief mogę pobrać a Dirta nie.

7. kuleczka91

Polubienia:
    1860
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Bo gry z XO można przypisywać na trialach, a gier z x360 niestety nie. Taka ot subtelna różnica ;)

8. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Od kiedy trial sumuje się z Goldem?
    Ważność konta powinieneś mieć 3 miesiące od dzisiaj. I masz już pełnego Golda.
    Skoro nawet nie dodałeś karty, to od razu było wiadomo, że się nie uda.
    Wysłano z Lumia 920

marthinez lubi to.
  9. sephitorh

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Masz racje teraz mam Golda na 3 msc bo sprawdzałem na profilu. Ale niestety tego Dirta i tak nie mogę za darmo przypisać :/

10. truluv

truluv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam ten sam problem, 30.12 wbiłem triala, dzisiaj zaopatrzyłem się golda na 3 miesiące (przedłużyło mi od dzisiaj do 4.04) i dalej przy dircie wyskakuje mi cena. Pisałem do supportu, ale po zmianie na trzeciego operatora rozłączyli mnie. Jutro chyba będę musiał zadzwonić na infolinię.

Wysłane z mojego LG-D802

11. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    Gry z 360-tki dodaje się na XO na stronie Xbox.com :)

Wysłane z mojego D5503

12. truluv

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wiem jak się dodaje gry :) Takie coś mam, mimo wykupionego golda:

Wysłane z mojego LG-D802

13. zendow

zendow Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To jest to ...
    pobierasz grę za darmo a musisz podać OPCJE PŁATNOŚCI
    TY widzę masz podpiętą kartę ja natomiast nie mam i i tak nie mogę pobrać
    czyli nie jest za DARMO ! bo za numer karty kredytowej niektóre instytucje dały by się ogolić

14. cyc3k_epj

cyc3k_epj Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Pajęczno
    jak nie masz starszego xboxa (360) to musisz wejść na strone xbox.com i podać opcje płatności, a jak masz starszą wersję konsoli to wystarczy ją włączyć i dodać gry do swojego konta, które możesz później pobrać na x1

15. truluv

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dodzwonilem się na infolinię xbox. Żeby móc ściągać gry GwG x360 na xO wystarczy zalogować się na jakiejś konsoli Xbox 360 podłączonej do internetu i pobrać swój profil na tą konsolę. Zrobiłem tak i normalnie pobralo mi Dirta (oczywiście bezpłatnie)

Wysłane z mojego LG-D802

16. razorr

razorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miałem dokładnie taką samą sytuacje - potwierdzam, pobranie profilu na X360 rozwiązuje ten temat :)

17. artoorx007

artoorx007 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Gra Dirt choć pisze, że kosztuje 59 zł to jeśli masz Gold to kasy ci nie pobiera.

18. szuldi

szuldi Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dokładnie, wczoraj pobieralem gre przez strone internetowa, najpierw oczywiscie trzeba bylo dodac karte bo bez tego ani rusz, najpierw sobie dodalem gry na xbox one a pozniej dirta, tez przy dircie byla cena 59 zl ale tez na zolto napisane, pobierz na konsole bezplatnie, oczywiscie gra dodana i na konsoli jest normalnie do pobrania w gry i aplikacje

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

19. Dominus PL

Dominus PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kielce
    A ja mam pytanie czy do gier ze wsteczna kompatybiloscia z gwg 360 można grać na xone bez golda? tak jak to miało miejsce na X360. Czy jest tak samo jak z grami z gwg xone, że można grać tylko przy aktywnej subskrypcji.

20. Mycson

Mycson Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A kod na vip pass do DiRT Showdown przesyłają na Eaila czy trzeba sobie kupić, bo bez niego gra jest bez Multi i kilku samochodów

Wczytywanie...

Poleć forum