1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live gold i ea acess jak działa?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jasiek747, Październik 18, 2015.

1. jasiek747

jasiek747 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam pytanie odnośnie tych dwóch usług, mianowicie czy mogę ściągać 2 gry w goldzie tylko te które oni wystawiają w danym miesiącu? CZY mogę pobrać również gry z poprzednich miesięcy za darmo? I pytanie odnośnie ea acess ile gier mogę pobrać w danym miesiacu (tez tylko dwie, czy bez ograniczeń które są dostepne?) Przepraszam za blachę pytania ale nigdy nie miałem z tym styczności a chciałbym to wiedzieć
    I jeszcze jedno pytanie co lepiej kupić do 2 padów orginalne play&charge czy ładowarkę pod prąd i baterie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3215
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Z golda tylko te co są w danym miechu, poprzednie jak ich nie dodałeś to przepadają.
    Bez ograniczeń z EEA.

4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1877
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie, z poprzednich miesięcy nie możesz pobrać (chyba, że wcześniej je do konta przypisałeś). Możesz pobrać konkretnie 3 gry na goldzie miesięcznym. Bo dwie z obecnego miesiąca i załapiesz się na 1szą z następnego itd. Bo kiedy byś nie wrzucił to i tak na 3 gry się załapiesz. Oczywiście na XO gry z golda działają tylko wtedy kiedy masz golda aktywnego, jak się skończy to ponownie będą działać jak załadujesz golda. W EAA możesz pobrać wszystkie gry jakie są, ale możesz w nie grać tylko przez czas subskrypcji, jak EAA się skończy to gier już nie odpalisz, chyba że kupisz znowu EAA to będą działać normalnie.

5. jasiek747

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No dopiero kupiłem konsole wiec niestety nie mam ich dodanych, a co mógłbyś mi polecić odnośnie padów?
    I czy kody z allegro po 130 zł są bezpieczne za 12msc golda?

Ostatnia edycja: Październik 18, 2015
  6. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    130 to drogo :)
    Po 117 zł są..
    Wszystko legalne

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

7. kuleczka91

Polubienia:
    1877
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Przecież jak kupiłeś konsolę to pada masz :) Chyba, że chcesz kupić kolejnego to najlepiej poszukać nówki, która odpowiada Ci cenowo, wyglądem i posiada 12 miesięczną gwarancję. Najlepiej patrz po aukcjach czy pady są w swoim fabrycznym pudle zamknięte, bo wtedy nie ma problemów z reklamacjami.

8. jasiek747

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Poczatek tyczył się konta gold, posiadam dwa pady tylko nie wiem co do nich zakupić play&charge czy ladowarke i baterie,

9. jasiek747

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Podeślij linka jeżeli możesz. ...

10. kuleczka91

Polubienia:
    1877
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zależy czy wolisz siedzieć z padem na kabel, czy bez. Ja osobiście mam ładowarkę + akumulatorki eneloopy i długo trzymają. Nie ogranicza mnie żaden kabel.

bld lubi to.
  11. jasiek747

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miałbym dwa pady I wymiana jeden się ładuje drugim gram, a odnośnie baterii trochę przeraza mnie przekładnie baterii na okrągło. A jak dlugo trzymaja ci baterie?a ile trzymają te akumulatory od MS?

12. kuleczka91

Polubienia:
    1877
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ile trzymają akumulatory od MS to nie wiem, bo ich nie posiadam. Przy moim graniu (kilka razy w tygodniu po 2h) wymieniam akumulatory raz na 2 tygodnie jak nie dłużej :) Ja mam 1 pada i jedne baterie w padzie, jak padną wkładam następne, a poprzednie ładuję ;) Ogólnie długo trzymią. Bodajże coś mi się obiło o uszy, że do 40h? Ja gram normalnie na full wibracjach. W ogóle nie odczuwam dyskomfortu przy żonglowaniu bateriami, bo jest to rzadkie zjawisko :D Nawet zwykłe Duracelle, które były dołączone przy kupnie konsoli długo wytrwały.

Ja mam te kupione: http://allegro.pl/box-4x-akumulator-panasonic-eneloop-r6-aa-2000mah-i5343926136.html kupisz sobie 2 paczki i jak znalazł na 2 pady (jakbyś jeszcze z kimś grał) :D

13. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Powtarzasz ciągle słowo baterie. Laduje to się akumulatory, baterie się wymienia stare utylizuje.

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

kuleczka91 lubi to.
  14. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5722033039

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka