1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox LIVE Gold juz sie automatycznie nie przedluza!!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez dziend0bry, Listopad 11, 2011.

1. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    Xbox.com się zmieniło. Zmiany na dobre są zawsze mile widziane. Zmiany możesz już podziwiać logując się na swojej stronie i zaglądając na swoje konto. Najważniejsza zmiana, to wprowadzenie funkcji która od lat była wyczekiwana przez graczy - Możliwość zarządzania automatycznym odnawianiem abonamentu Gold bez konieczności rozmawiania z supportem. Poza tym dostaliśmy lepsze możliwości wysyłania wiadomości znajomym, zarządzania awatarami itd. Wskakuj na xbox.com i przyzwyczajaj się do zmian w swoim profilu!

xbox.com się cichaczem zmienia - PolskiLive.pl - Centrum Informacji o Xbox Live w Polsce

Czyli teraz jak wyjdzie promocja w konsoli Gold za złotowke nie musimy dzwonic i usuwac karty z systemu z obawy ze automatycznie zeżre nam 30zł w przyszlym miesiacu :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Nareszcie, szkoda tylko, że nie każdą kartę akceptują chociaż mogłem nią płacić w pss lub zagranicznych sklepach internetowych.

4. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    Dokladnie, PSStore zaakceptował moja karte bez problemu, Marketplace juz nie chce. Ale i tak zmieniamy bank wiec mysle ze powinno byc w przyszlosci ok, a opcja na +

5. mav571

mav571 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Idealnie. W grudniu kończy mi się roczna subskrypcja i miałem dzwonić aby włączyć automatyczne odnawianie. A tak to 3 kliknięcia i już wyłączone :D

6. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
  7. dantebmw

dantebmw Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    wawa
    Ludzie PayPal. Kto daje kartę do takich serwisów ?? (daje- udostępnia nr karty i tak dalej)

8. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Mając konto inne niż na Polskę nie trzeba nigdzie dzwonić do supportu. Na koncie brytyjskim zawsze w opcjach była możliwość On/Off subskrypcji...

9. NonbankSpace

NonbankSpace Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowa Sól
    Kurw.. wreszcie najlepszy news od miesiąca jak do nich dzwoniłem żeby mi wyłączyli automatyczne odnawianie to nie odbierali a teraz sam mogę to wyłączyć ^^

10. rekrut

rekrut Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    w drugą stronę to już nie działa ?

11. oliwia_08

oliwia_08 Użytkownik Użytkownik

Polubienia: