1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live Gold - Kody na 14 dni

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Simini, Październik 1, 2012.

1. Simini

Simini Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Przeczesując allegro w poszukiwaniu kodów na xbox live natkąnłem się na ofertę kodów trial na 14 dni. Mam kilka pytań odnośnie tych kodów:

1. Czy po użyciu tych kodów mogę dostać bana?
    2. Czy mogę używać tych kodów kilka razy na jednym koncie czy na koncie można wykorzystać tylko jeden taki kod?
    3. Czy na 100% jest to bezpieczne?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Kody są z legalnego źródła (generowane z dema gry).
    Nic się nie stanie.

4. Simini

Simini Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jeszcze jedna sprawa - czy kody mają jakiś termin ważności? Czy jak kupię od razu kilka to nie okaże się, że za miesiąc nie będą działały. I jeszcze czy jak wpisze kody na raz to czy długość ważności konta będzie się sumować (14+14 dni=28)

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    na pewno się nie sumują, każdy kod trzeba wpisywać po wygaśnięciu poprzednika.
    a ile akcja potrwa - tego nie wie nikt

Wczytywanie...

Poleć forum