1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live GOLD KONTO

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez Curian666, Sierpień 26, 2016.

1. Curian666

Curian666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    47
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Na jakiej zasadzie to działa ?? muszę to konto z GOLDEM mieć zawsze odpalane w tle czy po porstu musi ono być na mojej konsoli.
    Nie mogę go usuwać aż nie minie mi gold ??

Czyli np: kupię 4x konta GOLD to przez 4 miesiące muszę mieć je na Swoim HDD i nie mogę ich skasować przed upływem subskrypcji ??.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Ogarnij... konto wystarczy mieć ustawione jako domowe i pamiętaj żeby nie kupować od razu 4 kont bo subskrypcja na takim pustym koncie leci od dnia zakupu i konta się nie sumują...

4. Curian666

Polubienia:
    47
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Aha czyli mogę je potem usunąć a subskrybcja mi zostanie ??

No właśnie dobrze że mi napisałeś bo chciałem kupić od razu kilka heheh a to bym miał zonka.

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Subskrypcja zostaje.

6. Curian666

Polubienia:
    47
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    O kurde to fajnie, szkoda że się to nie kumuluję 6x1 miesiąc i masz golda na 6 miechów. No ale w sumie co to teraz jest wydatek 4zł na 1 miesiąc golda :p.

EDIT: Mam z tym mały problem, loguje się na to konto z goldem OK jest gold, przelogowuje się na swoje i golda nie mam.

Nawet jak tamto jest w tle to nie ma golda, co zrobić aby na mój profil mi zaskoczył ten gold.

Ostatnia edycja: Sierpień 26, 2016
  7. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Nic z tym nie zrobisz bo Gold jest na tamtym profilu a nie na twoim.

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Mozes ttlko na swoim grac online

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

9. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1243
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Kto by wydawał 200zł na golda gdyby się tak dało oszukać system ;-)
    To działa tak samo jak w przypadku gry.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

kuleczka91 lubi to.
  10. Curian666

Polubienia:
    47
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    No właśnie jakby tak się dało u=oszukać to kurde wykupiłbym 12 miesięcy albo i więcej i jazda :D. A już to konto za 4zł wywaliłem z konsoli :d

11. krzys1190

Polubienia:
    1243
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wiesz stworzyć takie konto raz na 30 dni samemu to żaden problem, takim sposobem masz gry z golda za frajer. Konsola ma podobno blokadę na 10 kont naraz ale wszystkich i tak nie potrzebujesz, chcesz pograć w to to logujesz się i tyle.

12. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    @Curian666@Curian666 Ty tak serio myślałeś, że tym sposobem zyskasz golda na swoim koncie? :hilarious: Tyle razy się już na forum pisało o tych cebulowych kontach, na forum nie jesteś od dziś to powinieneś takie rzeczy wiedzieć :p Jak komuś nie zależy na zniżkach i grach z gwg by mieć na swoim to takie konto to dla niego złoty środek, ale jak chce się mieć całość to niestety trzeba zabulić :p

13. -=SETH=-

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Domowe nieograniczone. A ogólnie kont max na Xo to 32 szt, ale można wywalać te stare i dodawać nowe.

krzys1190 lubi to.
  14. Curian666

Polubienia:
    47
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Niestety ale nie przeglądam tutaj forum i co gdzie i jak, mimo iż jestem tutaj cztery lata to zaglądam w poszczególne działy, a w wielu przypadkach dalej się tutaj gubię. Stąd zapytanie, po prostu czysta ciekawość, ale jak to się mówi "Jak sam nie spróbujesz to się nie przekonasz. No i się przekonałem, bo nim mi ktoś odpisał to juz kopiłem i sprawdziłem sam :D
    Cebulaczkowe konto wywaliłem, golda dziś kopiłem na 3-mce więc wróciłem do normalności :D. A swoją drogą jakby te konta się sumowały i faktycznie dawały takie możliwości jak na3-12 Miesiący to jestem pewien że wielu ludzi by tak sobie nabiło ROK albo i więcej.W sumie mam znajomego co kupuję golda nie na 3-6 miesięcy nie na rok, tylko od razu na 24 miesiące :D (2x 12 miesiecy)

15. Czerwona Latarnia

Czerwona Latarnia Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam mam mały problem z kontem gold. Podpiąłem kartę visa kupiłem ea access kupiłem golda ale niestety nie mogę ściągnąć Forzy we wstecznej kompatybilności . Pisze że muszę zmienić formę płatności. Ma ktoś jakieś pomysły?

16. lutek21

lutek21 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    takie krótkie pytanie w temacie czy kod 48h umożliwi mi ściagniecie gry z gwg czy musi byc 14 dni czy może 1 miesiac , bo cos czytałem że trzeba by coś z regionami kombinować przy 48H zmienianie an indie itp itd... chciałbym normalnei bez kombinowania

Ostatnia edycja: Wrzesień 11, 2016
  17. Overkill

Overkill Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    347
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    z mazowieckiego
    to kup sobie 1 miesiąc i będziesz miał bez żadnego kombinowania,a jaką masz konsolę ?

18. krzys1190

Polubienia:
    1243
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    To kup kod ze zdrapki za 180zł na 13 miesięcy i nie kombinuj a z triala gry już nie dopiszesz do konta na XO a nawet jak to działało to co ci po tym jak taka gra by po tych 2 dniach przestała działać. Takie triale 48h chodzą teraz po 4/6zł to sobie policz 13m : 180zł = ~14zł miesięcznie.

19. lutek21

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    chodziło mi prędzej o to żeby ściągnąć grę na kodzie 48h na swoje konto główne później kupić cebulaka zeby tylko grać online w tą grę i kupować tylko te triale 48h wtedy jak są jakieś fajne gry a poza tym kupować cebulaki po 2 zł miech :) wiem że kazdy jest fanem kupowanie zdrapki za 200 zł rok ale mam też inne wydatki m.in dom i rodzina i gram tylko sporadycznie wieczorem jak już dzieciaki śpią , pare lat temu bym się skusił na konto na rok a teraz jest mi to już tak nie potrzebne ponieważ tak jak pisałem wyżej nie mam tyle czasu spędzam może 5-6 godzin tyg na grze wiec szkoda płacić za rok 200 zł łatwo policzyć ile to rocznie jest dlatego szukam jak najtańszej opcji , ale dzięki za pomoc , jak by co rozważę każde rozwiązanie , pozdrawiam

20. krzys1190

Polubienia:
    1243
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Po aktualizacji sklepu triale już nie działają jak gold. Inna opcja to kupić kod i dodać go na inne konto które sobie będziesz dzielił z kimś wtedy wychodzi po 90zł a jeszcze większa cebula to kupić konto z goldem na rok za ~100zł i dzielić je na dwie osoby.

21. lutek21

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    no dobra skoro 48h nie działają jak gold i nie można z nich sciagać gier to czy zdrapki 14 dni działają jak gold ? czy tylko 1 miech?

Wczytywanie...

Poleć forum