1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live Gold miesiąc free na USA

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez remospl, Lipiec 11, 2013.

1. remospl

remospl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Witonia
    Siemka ! Odkryłem fajowy sposób na live na miesiąc za free. Potrzebną nam będzie kilka rzeczy:
    Konto na USA
    Karta lub konto paypal
    Dane konta wypełnione na USA( ja mam wpisaną Polską ambasade w NY :D).
    Dobra a więc zaczynamy,
    Wchodzimy na xbox.com, logujemy się, jeżeli nie mamy konta na USA przenosimy je( zjeżdżamy na dół strony po zalogowaniu i kilkamy na migracje konta, przenosimy na United Sta., zmieniamy biling information na USA, można tak jak ja dane podać ambasady w NY) jeżeli nie mamy paypal lub karty dodanej do konta dodajemy, wchodzimy w link https://live.xbox.com/en-US/Subscriptions?Campaign=gff-live-welcome-offer&cid=gff-live-welcome-offer&ru=https%3a%2f%2flive.xbox.com%2fen-US%2fCampaign%2fgff-live-welcome-offer%2fBillingInformation&aru=https%3a%2f%2flive.xbox.com%2fen-US%2fCampaign%2fgff-live-welcome-offer%2fBillingInformation i kupujemy live na miesiąc za 0.00$. Miłego live na miesiąc! Ja zrobiłem tak na 5 kontach i wszystkie działają :D

Aktualizacja: Testowane 8 grudnia, sposób nadal działa!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kamilos100

Kamilos100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A Paypal musi mieć przypisaną kartę kredytową czy wystarczy nowe konto na fałszywe dane?

4. rafalh

rafalh Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A można wiedzieć skąd wziąłeś aż 5 danych kard kredytowych ? Z tego co mi wiadomo mc bardzo dobre ma zabezpieczenia i nie da się wpisać tam byle czego

5. bolekone

bolekone Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    gdańsk
    Pewnie od rodziców zabrał a teraz się cieszy że za darmo, a po miesiącu zobaczymy czy za free.

6. remospl

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Witonia
    nie, do każdego wpisałem jedną i tą samą karte, moją z której wcześniej wypłaciłem pieniądze do testów :) zaraz po aktywowaniu wyłączam na każdym koncie auto-renew ;)

7. horse

horse Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    42
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Teb sposób na innym zagranicznym forum już jest dostępny chyba od lutego:)
    Ale faktycznie działa i jest miesiąc golda za free, tylko trzeba mieć konto na US i uzupełnione dane odnośnie płatności:)

8. rafalh

rafalh Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zwracam Honor , faktycznie działa , szkoda tylko ze nie dostaje się kodu , tylko trzeba grac na nowych kontach

9. edge

edge Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chcę sie dopytać, gdy założę konto na USA i wykorzystam 1 mięsiąc xbox live gold, to przez ten miesiąc mogę skorzystać z promocji " Dwie darmowe gry w miesiącu dla abonentów Xbox Live Gold", nie będzie żadnych problemów z pobraniem gierek oferujących przez MicroSoft do pobrania? I chcę się upewnić, czy "zwykłe" konto na paypal'u bez żadnych przepisanych kart kredytowych wystarczy?

10. horse

Polubienia:
    42
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Nie będzie żadnego problemu z pobieraniem darmowych gier, są normalnie dostępne. To samo się tyczy konta paypal - zwykłe wystarczy jeśli masz tylko zweryfikowane.

11. Deadpool

Deadpool Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    I tu kolego wprowadziłeś go w błąd. Sam musiałem migrować z US na PL, bo wyskakiwał błąd o regionie, gdy próbowałem pobrać Fable III z Games with Gold.
    Podsumowując gdybyś mieszkał w US i zrobił nowe konto i miał tego golda to mógłbyś pobrać, ale jeżeli mieszkasz w PL to prawdopodobnie wyskoczy Ci błąd z regionem.

12. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    Dokładnie też zmigrowałem z PL do USA i Fable III nie mogłem pograc. Nie potrzeba zakładac nowego konta po wykorzystaniu darmowego miesiąca, wtedy wystarczy kupic dwumiesiecznego golda za 2 $ czyli jakieś 7 zł ale to tylko raz chyba bo wchodzę i promocja niedostępna.

13. remospl

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Witonia
    Ja fable na konie US normalnie pobrałem( w konsoli także ustawienia regionalne na US)

14. horse

Polubienia:
    42
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Ja nie miałem żadnego problemu z Fable III jak i z ta ostatnią Defense Grid.
    Może faktycznie problem leży w tym że region w konsoli też trzeba zmienić na USA jak pisze kolega wyżej.

15. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak ktoś nie ma karty, to są anonimowa karty prepaid z BZWBK, wystarczy doładować na 3zł, bo taką kwotę pobiera próbnie Microsoft, aby sprawdzić czy karta jest OK. Kasa wraca po tygodniu na konto.

BTW
    Ile kasy pobiera PayPal przy dodaniu karty? 1zł czy 3zł?

16. remospl

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Witonia
    paypal chyba 1$

1 osoba to lubi.
  17. marlon12

marlon12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    1. Czy można mieć polskiego paypala z polską kartą do wykupienia tego golda
    2. Planuje założyć inne konto niż to moje główne konsoli. Czy jeżeli pobiorę gry games with gold mogę przepisać licencję do konsoli od razu? Czy muszę czekać 4 miesiące.
    3. Czy po usunięciu tego amerykańskiego konta będę miał live'a na swoim polskim głównym koncie a konto amerykańskie będę mógł usunąć?
    4 Jeżeli założę w grudniu kolejne konto i pobiorę następne gry games with gold i przepisze licencję nie dostane bana czy będę musiał odczekać 4 miesiące?

18. Rob1N

Rob1N Banned Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    1. Tak
    2. Nie musisz przenosić licencji. Gry które kupujesz na swojej konsoli są do niej przypisane automatycznie. Dodatkowo masz możliwość przeniesienia licencji od razu na drugą konsolę.
    3. Nie będziesz miał golda na swoim koncie. Golda można przenieść tylko w przypadku subskrypcji 12-14 miesięcy.
    4. Patrz punkt 2.

19. Shiniox

Shiniox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Powie ktoś, o co dokladnie chodzi z tą migracja konta czy cos ?
    mam swoje na PL, przeniose na US i znowu bede mogl wrocic na PL ? czy tam bd musial iles zostac ?

20. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak przeniesies konto na Usa to dopiero za 3 miesiące będziesz mógł znów zmienić region.

Sent from my NOKIA using Tapatalk

21. klemens1001

klemens1001 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Xbox Live

Wczytywanie...

Poleć forum