1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live Gold - miesiąc próbny

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kaktus00, Luty 1, 2013.

1. kaktus00

kaktus00 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam.
    Właśnie skończyło mi się miesięczne konto próbne gold. Czytałem, że można założyc na jednej konsoli do trzech takich kont.
    Tu pojawia się pytanie - czy to jest do konca legalne? Konsola nie zostanie zbanowana? Mozna uzyc tego samego konta paypall co wczesniej?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Traffic

Traffic ɹoʇɐɹǝpoW Członek Załogi Moderator XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    62
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jest to w 100% legalne i konsola nie zostanie zbanowana. (to tak jakby jakaś inna osoba [np. brat czy siostra] też chciała wypróbować live'a) ;)
    Co do PayPal'a to nie mam pojęcia.

4. kaktus00

kaktus00 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Podpowie ktos jak z tym paypallem? Mozna uzyc tego samego co wczesniej?

5. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Kaktusie!!! zły dział. Warn i kosz
    Jesteś userem nie świeżakiem. Miałeś postów 20plus w chwili tworzenia tematu.

Wczytywanie...

Poleć forum