xbox live gold na 1 miesiąc sposób na masowe konta

michaelpol

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Czy podzieliłby się ktoś sposobem na zakładanie kont z darmową substrykcją xbox live gold ?
Musi istnieć, jakiś sposób skoro na aukcjach widnieje tyle ofert z masową ilością kont.
Nie chcę za każdym razem płacić za coś co jest darmowe.
Ze swojego doświadczenia wiem tylko, że jedną kartę kredytową można podpiąć i odpiąć pięć razy, później microsoft nie akceptuje takiej formy płatności.
Być może istnieje jakiś region, w w którym nie woła użytkownika o kartę.
Wątpię, żeby ludzie brali wirtualne karty z nettler z opłatą 17 zł na start, a później sprzedają takie konta za 4 zł. Jest to wtedy mało opłacalne dla nich.
Z góry dziękuję za, jakąkolwiek odpowiedź.
 

szczepan997

Użytkownik
Użytkownik
Ja właśnie też się zastanawiam skąd oni to biorą, przecież nie mają 200 kart kredytowych, jest też opcja z paypalem ale to też działa chyba do 3 kont, a jak się doda kartę na inne konto paypal to na xbox.com wywala błąd ze złe konto.
 

Zombisztajn

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Temat był poruszany wiele razy, fikcyjne konta, kradzione karty kredytowe, ogólne przekręty, sądzicie że te konta pochodzą w 100% z legalnych źródeł?
 

tunczyk1

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeszcze można założyć wirtualną kartę :) gdzieś o tym czytałem

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

sephitorh

Użytkownik
Użytkownik
Nie lepiej kupić golda na rok? Polak to zawsze musi kombinować
 

Boniunio1988

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam pytanie dotyczące właśnie tych kont mianowicie czy po zakupie i zalogowaniu się na to nowe konto będę mógł grać na swoim prawdziwym koncie EA w Fifa Ultimate Team czy będę musiał założyć też nowe?
 

Boniunio1988

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam.
Czy podzieliłby się ktoś sposobem na zakładanie kont z darmową substrykcją xbox live gold ?
Musi istnieć, jakiś sposób skoro na aukcjach widnieje tyle ofert z masową ilością kont.
Nie chcę za każdym razem płacić za coś co jest darmowe.
Ze swojego doświadczenia wiem tylko, że jedną kartę kredytową można podpiąć i odpiąć pięć razy, później microsoft nie akceptuje takiej formy płatności.
Być może istnieje jakiś region, w w którym nie woła użytkownika o kartę.
Wątpię, żeby ludzie brali wirtualne karty z nettler z opłatą 17 zł na start, a później sprzedają takie konta za 4 zł. Jest to wtedy mało opłacalne dla nich.
Z góry dziękuję za, jakąkolwiek odpowiedź.
Nikt Tobie tego nie napiszę bo tu są januszę biznesu;) ... ale ja będę taki dobry i tobie powiem wejdź na stronę xbox.com/pl/ załóż nowe konto z nowym email po tych czynnościach wejdź w opcje subskrypcje i tam masz "Wypróbuj usługę Xbox Live Gold bezpłatnie" klikasz i ciesz się kontem z Goldem :cycusie:
 

brav

Świeżak
Świeżak
On o tym wie, problem jest taki iż trza podać kartę kredytową...
 

Do góry Bottom