1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live Gold nie będzie wymagany do rozgrywki na Windows 10

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Marzec 6, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Od stycznia systematycznie otrzymujemy informacje o integracji Xboksa One z Windowsem 10. W tym tygodniu Phil Spencer potwierdził, że gracze będą mogli korzystać z usługi cross-buy. Po tych wszystkich rewelacjach w Sieci pojawiło się jedno, zasadnicze pytanie – a co z Xbox Live Gold? Na szczęście Microsoft nie zamierza ingerować w rozgrywkę graczy na PC-tach.

Od premiery nowego systemu operacyjnego amerykańskiej firmy gracze będą korzystać z dobrodziejstwa usług cross-play oraz cross-buy. Jest to na pewno ciekawa innowacja, którą zainteresuje się wielu miłośników sieciowej rozgrywki.

Nie możemy jednak zapomnieć, że Xbox Live Gold jest niezbędny do gry Online na konsolach Microsoftu. Co w tej sytuacji z graczami na PC-tach?

Przedstawiciele firmy z Redmond potwierdzili, że subskrypcja nie będzie potrzebna na komputerach osobistych oraz smartfonach. Gracze będą mogli grać Online bez konieczności opłacania Golda.

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    No to jak juz tak to mogli by na konsoli tez znieść Golda i wszyscy byli by zadowoleni

4. tookiest

tookiest Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Mają zabić kurę co znosi złote jajka? Nie ma szans :fakju-kartoflu:

5. bololabich

bololabich Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wiadomo, że niemogli zrobić płatnego multi na pc bo by wszyscy olali te nowe windows live i grali dalej na steamie za free :p

6. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    no to wychodzi na to, że właściciel XBOX ONE będzie teraz ostro wy*****y. Gry z konsol mają powędrować na PC, przy czym rozgrywka na PC ma być za free... to po jaki kij kupować XBOX ONE, jak PC ma wszystko to samo + jeszcze więcej?

7. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    206
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Bo są ludzie którzy nie graja na pc w ogóle. Nie garbią się przed monitorem, zapomnieli jak się gra na myszy i klawie. A jak słyszą o sterownikach,podkręcaniu procesorów,mnożnikach,grzebaniu w biosach,rodzajach pamięci to są chorzy.Lepiej wrzucić płytę i od razu grać. Ale fakt muszą czymś zachęcić konsolowców.

8. petroz

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Chyba nigdy nie słyszałeś o STEAM i o modnych teraz STEAM MACHINE. Stawiasz takiego "PCta" w salonie i jedziesz :)

Natywne wsparcie kontrolerów z XBOX na PC to też nie nowość - prawie wszystkie gry multiplatformowe na PC udostępniają możliwość grania na PC padem do XBOXa/PSa. A teraz dodatkowo na PC wyląduje cała otoczka (znajomi/osiągnięcia/makretplace) i gry z xbox one... jeszcze brakuje, żeby zrobili możliwość grania w gry zakupione na XBOX ONE na PC to już wogóle porażka.

Osobiście miałem dylemat czy kupić Xpudło czy PCta na nową generację i wygrał tutaj XBOX ONE tylko dlatego że mam dzięki temu ciągłość mojego konta - znajomych/osiagnięcia/historię gier no i pokaźną bibliotekę gier na xbox360. Plus do tego to o czym napisałeś - wrzucasz i grasz. Gdybym wiedział, że M$ szykuje taki numer to bym poczekał i kupił jednak PCta... Bo jednak jest trochę gier które nie wychodzą na konsole a które naprawdę z chęcią bym ograł (chociażby zmierzające na PCta Pillars of Eternity czy Tides Of Numenera, które obie mam już z kickstartera a niestety mam dość cienkiego PCta żeby je pociągnął na przyzwoitym poziomie graficznym).

9. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    206
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    I mały szczegół.Na padzie (wiem że można od x360 podłączyć ) nie pogram w fpsy online przeciw ludziom z myszką i klawiaturą. Nie będzie wspólnych serwerów bo gold itd. ale to byłaby katastrofa. Steam machine słyszałem,ale jest już oficjalnie coś takiego w sprzedaży? Bo pod tv mogę i laptopa i byle co podłączyć.

10. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Jeśli będzie opcja cross-buy to kupisz grę połowę taniej na PC i grasz na One ;-)

11. petroz

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    oby ;)

a po zakupie pewnie będzie : "You're playing PC version of this game. To disable this message and unlock achievements, online capability and other stuff please buy the XBOX ONE copy :p

@Kyron@Kyron
    Steam machine jednak nie są jeszcze dostępne. Poniżej link do strony steam.store, ale widzę że dostępność dopiero Listopad 2015 :/

http://store.steampowered.com/sale/steam_machines

Ostatnia edycja: Marzec 11, 2015
  12. Kris194

Kris194 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czy tylko mi się wydaje, że w ostateczności M$ porzuci Xbox One? Robią co mogą byle tylko przyciągnąć do siebie graczy PC.

Wczytywanie...

Poleć forum