Xbox Live Gold - podwyżka ceny.

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Roczny abonament XBL Gold zdrożeje z 49.99$ na 59.99$ od pierwszego listopada.
Miesięczny abonament wzrośnie z 7,99 na 9,99$.

Żródło
Microsoft to increase price of Xbox Live Gold | N4G

(1$- 3,15 zł)
(60$- 189zł)
189zl-nowa gra,z dostawa do domu, i jescze na 3 piwa zostanie.
 

grampp

Użytkownik
Użytkownik
Już nie mają z czego trzepać kasiory, więc trza podwyższyć stałe dochody..
 

JinJer

Użytkownik
Użytkownik
ale lipa :/ jeszcze dobrze live w polsce nie wprowadzili a juz podwyżka nas czeka.
 

Szpaner94

Banned
Zaczynają sobie odbijać zniżki dla polaków :D
 

Patrolek PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
No to panie i panowie nie pozostaje nam nic innego jak szykować zapasy :)
 

Kamil0s

Użytkownik
Użytkownik
czas zmienic xboxa na ps3
 

dziend0bry

Użytkownik
Użytkownik
czas zmienic xboxa na ps3


hahahaahahaha :D

ja i tak zostane przy trialach :D
 

darmon

Użytkownik
Użytkownik
Mam nieprzerobiona wiec na mikolaja przejde na Ps3 na multi za free.
 

65userow

Banned
Robimy zapasy. Mi jeszcze zostal gold na pol roku wiec moze cena sie zmieni ;p
 

iTyle

Użytkownik
Użytkownik
"główną przyczynę podwyżki podano fakt, że od momentu premiery Xbox Live, poszerzyła się ona o nowe usługi." Ale nie każdy korzysta z wszystkich usług XBL to czemu ma za to płacić dodatkową kasę? Wogle MS spada na psy coraz mniej gier ekskluzywnych (zamiast mieć coraz więcej to jeszcze je tracimy) , podwyżka cen XBL (USA,UK BR ,).
 

grampp

Użytkownik
Użytkownik
W sumie większość graczy używała live'a by pograć i ma gdzieś dodatkowe usługi, ale płacić trzeba, sic
 

darmon

Użytkownik
Użytkownik
Ja uwazam ze bedzie specjalna obnizka dla graczy XBOXLIVE.PL bo podwyzki sa na innych kontach USA UK ale jak bedzie w Polsce to sie okaze wkrotce..
 

eSKaeN

Użytkownik
Użytkownik
189zł? W styczniu/lutym płaciłem około 120. Mam nadzieję, że do czasu końca okresu mojego golda coś im się odwidzi i przywrócą starą cenę :)
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Co za lipa... A mi się marzył darmowy XBL jak w Playstation jest PS Network. Szkoda, ale w sumie narazie i tak do neta nie podłączam Xbox'a. Może jeszcze zmądrzeją.
 

lozo55

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
dobra, po mimo, że gram na przerobionych grach po sieci, płacąc 3 zł za gre, czyli jakies 197 zł oszczędzam na 1 grze, ale i tak napisze : FFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUU
 

darmon

Użytkownik
Użytkownik
Wybor jes taki albo czekamy wkrotce nadchodzi xboxlive.pl zakkladajac nowe konta nowy gold na polskie konta ze znizka, bo UK USA sa drozsze. albo nie kupujemy golda i przerabiamy xboxy na piraty i przechodzimy na PS3 Multi free Network PSN.
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
Na szczęście na razie nie ma być tak u nas.
 

piaskun

Użytkownik
Użytkownik
Obecna cena XBL (jak na polskie warunki) jest dla wielu użytkowników granicą nie do przeskoczenia. Nie dość, że gry kosztują po 200 zł to jeszcze trzeba płacić haracz M$ za gre online ...
Do tej pory wahałem się nad przeróbką, ale M$ nie daje mi wyboru. Skoro oni mogą okradać graczy w biały dzień to dlaczego nie może być tak w drugą strone ?
 

darmon

Użytkownik
Użytkownik
Obecna cena XBL (jak na polskie warunki) jest dla wielu użytkowników granicą nie do przeskoczenia. Nie dość, że gry kosztują po 200 zł to jeszcze trzeba płacić haracz M$ za gre online ...
Do tej pory wahałem się nad przeróbką, ale M$ nie daje mi wyboru. Skoro oni mogą okradać graczy w biały dzień to dlaczego nie może być tak w drugą strone ?
Tez tak mysle zbyt mocno nas urazili MS nie zdaje sobie sprawy ze polska nie ma konta xboxlive.pl moze to sie zmieni wkrotce a jesli nie pojda nizej wkrotce wpolskim xboxlive to jak mowie poczekamy miesiac dwa o ile beda kosztowaly polski gold bo nie stac na nas n a gry i golda z usa. Jestesmy wykorzystywani i manipulowani polityka rzadzenia xbox360 ja wspieram PS3 w PSN network Free w multi.

P.S Wiekszosc porzucila Goldy xboxy na rzecz PS3.
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Heh...wczoraj kupiłem nowego X360(wczesniejszy zmarł po ponad 3 latach ciezkiej pracy) z myśla o multi w Halo:Reach/GoW3...ale nie wiem czy go nie sprzedam i dołożę do PS3,albo jakiegoś PC.Prawie 200zł(60$) to jednak zdecydowanie za dużo.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom