1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live Gold problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Noxis, Lipiec 17, 2016.

1. Noxis

Noxis Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam.
    Mam mały problemik, a w sumie raczej duży z Xbox Live Gold. Mianowicie odpaliłem sobie darmową miesięczną subskrypcję XLG na miesiąc (dodałem karte, itd). Wszedłem sobie elegancko na moje konto na xboxie i chciałem pobrać sobie gierki, które są dostępne do pobrania za darmo gdy na koncie jest usługa Gold, ale niestety gry te wykrywa mi jako odpłatne. Normalnie wchodziłem z kafelka na stronie głównej, gdzie jest napisane Games with gold. Nie da się tam pobrać tej gry, tylko trzeba zapłacić, a obok jest opcja Games with gold i jak w nią wchodzę, to wyrzuca mnie do opcji zakupu XLG, gdzie ja już ją mam...
    Nie wiem czemu tak się dzieje. Nie wiem, czy mogę grać przez neta z ludzmi, bo aktualnie nie mam w sumie żadnej gierki. W Profilu mam napisane, że mam dostępną subskrypcję Gold na 30dni trial.
    W czym tkwi problem? Może jeszcze gdzieś powinienem aktywować dopiero to na konsoli?
    Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Przeloguj profil na konsoli, albo usuń i dodaj go ponownie.

Noxis lubi to.
  4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1872
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    W ustawieniach na konsoli usuń swoje konto po czym dodaj je na nowo, powinno sie naprawić. Innym taki zabieg pomagał.

Noxis lubi to.
  5. Noxis

Noxis Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Pomogło. Dzięki bardzo za pomoc.
    Do zamknięcia :)

kuleczka91 i p_bladek lubią to.
Wczytywanie...

Poleć forum