1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live gold. Pytanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez karol93ts, Styczeń 30, 2012.

1. karol93ts

karol93ts Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rudenka
    Witam. Mam do was pytanie. Czy jest gdzieś teraz promocja lub strona która rozdaje kody do xbox live na 48h ??? Ostatnio było coś takiego na FB. I chciał bym sie dowiedzieć czy coś takiego teraz jest???

2. Lotnik421 Xbox One

3. redions

redions Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Niestety ale chyba narazie nigdzie nie ma . Sam szukalem i nie mogłem znaleść . Dołaczam sie do pytania ;) . Jesli ktos cos zauwazy niech da znac

4. karol93ts

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rudenka
    Aha... :( Szkoda. Trzeba czekać aż zrobią nową promocję albo coś w tym stylu :) Tez szukałem ale nic nie znalazłem.:(((

5. karol93ts

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rudenka
    Tutaj podaję stronę na której można uzyskać kod live 48h :) Jedno konto jeden kod. :( Więc żeby uzyskać więcej kodów trzeba wiedź więcej kont na xboxie.
    Link #37136 - Gametrade.pl
    Ja miałem 6 kont na xbox to wczoraj uzyskałem 6 kodów i wszystkie działają. Z tego co czytałem żeby nie wpisywać na konsoli tych kodów tylko na stronie :) Pozdrawiam i życzę miłego dnia. :)

6. sebcio2804

sebcio2804 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    taaaa a może ktoś mnie poprowadzić po tych krzaczkach??

7. karol93ts

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rudenka
    Jad liczbą 2 jest taki button czerwony kliknij w niego. Najpierw zaloguj się xbox.com i później kliknij w ten button czerwony. Następnie w XBOX LIVE kolejny buton. I tam będziesz miał dwa kody. Jeden jest na 48h a drugi do gry. Ale do gry działa tylko na kontach Japońskich. :) Chyba że po kliknięcu w XBOX LIVE wyskoczy ci okienko to zaloguj się tam. Używając Loginu do xbox.com. Z tego co czytałem to nie dostaniesz bana ani nic. Ja wczoraj wpisałem sobie 6 kodów. :)

8. Vardas

Vardas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wałbrzych
    Dzięki wielkie kod działa ;)
    Mam jeszcze pytanie, gdy wpiszę 2 kody naraz to ich czasy się zsumują i będzie 96 godzin?

9. Kuba5522

Kuba5522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Raczej tak,ale po co ryzykować,nie można wpisać ja się pierwszy skończy?

10. karol93ts

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rudenka
    Lepiej poczekać i wpisać kolejny kod jak ten się skończy...:) Ja wpisałem wszystkie na raz i niestety mi nie przedłużyło... :( Miałem tylko na 48h :( Pozdrawiam:)

Wczytywanie...

Poleć forum