1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live gold trail 48 h! Pomocy !

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez RiCox99, Lipiec 9, 2012.

1. RiCox99

RiCox99 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    To tak Witam wszystkich, jestem nowy na forum, potrzebuje bardzo waznej rady, pomocy. Wiec opisze sytuacje = Wczoraj zakupilem 12 kodow "XBOX LIVE GOLD 48 H" i dzis je o trzymalem. Chcialem sobie pograc wiec wpisalem jeden kodzik . Wlaczam gre Black Ops i zombie. Klikam Xbox Live a tu wyskakuje mi komunikat " Aktualny profil nie moze grac w usludze Xbox Live" poczym wpisalem drugi kodzik noi to samo resetowalem konsole 3 razy i nic ... Bardzo bym prosil o pomoc

P.S Dodam ze wczesniej (1 miesiac temu) uzywalem i dzialaly mi te kody a i jeszcze dodam ze zmienilem przed wpisania kodow Tag Gracza ale nie wiem czy to wazne ; )

Spowazaniem RiCo.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Nocnyy

Nocnyy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Po piątkowej awarii te kody przestały działać, dużo o tym napisane jest w podforum xbox live.

4. krzemyk12345

krzemyk12345 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ludzie...
    Ciężko przejrzeć inne ostatnie tematy i zobaczyć czy ten problem się nie powtarza?
    Chyba to nie jest takie trudne.

5. RiCox99

RiCox99 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    A moze ktos by wiedzial kiedy by naprawili ta awarie np. tydzien, dwa tygodnie, trzy tygodnie ? ;)

6. nex45

nex45 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    A może mi ktoś powiedzieć skąd te kody można wziąć za darmo bo wujek google nic mi nie chce powiedzieć :<

Wczytywanie...

Poleć forum