1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live Gold Trial z nowym kontem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez emkej10, Październik 17, 2016.

1. emkej10

emkej10 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, zawsze po założeniu nowego konta Xbox można było aktywować bezpłatnie Golda na miesiąc. Ostatnio Microsoft pozmieniał coś na stronie i nie widzę już tej bezpłatnej opcji, myślałem że coś z kontem nie tak, to założyłem kolejne ale nic to nie dało. Wie ktoś czy jest to jeszcze dostępne w jakiś sposób?

Bez tytułu.png Bez tytułu2.png

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    To wyskakuje przy zakładaniu konta na konsoli, a nie przez strone :p Tak czy siak nie zdobędziesz tego jak nie podepniesz karty płatniczej do konta.

4. emkej10

emkej10 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W konsoli nic nie wyskakuje, tylko płatne opcje (Xbox One), a że karte płatniczą trzeba dodać to wiem bo robiłem tak nie raz.

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No właśnie sprawdziłam i faktycznie nie ma, bo teraz konto dodawałam :p Więc widocznie to zlikwidowali, bo i tak były z tym problemy, że ludziom nie działało. To pozostaje Ci tylko kupić ;)

6. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeszcze tydzień temu było. Ludzie na Reddicie mogli nawet doładować sobie konto jak mieli aktywny Gold, a przez błąd niektórym dodawało 2 miesiące. Może MS zamiast to naprawić, to szybko całkiem wyłączyli tą ofertę.

7. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    działało a teraz Nie ,co m$ kombinuje czy za dużo dali darmowych ? może na innych regionach jak Japan itp działa jeszcze lub z poziomu x360

Wczytywanie...

Poleć forum