Xbox Live Gold Trial z nowym kontem

emkej10

Świeżak
Świeżak
Witam, zawsze po założeniu nowego konta Xbox można było aktywować bezpłatnie Golda na miesiąc. Ostatnio Microsoft pozmieniał coś na stronie i nie widzę już tej bezpłatnej opcji, myślałem że coś z kontem nie tak, to założyłem kolejne ale nic to nie dało. Wie ktoś czy jest to jeszcze dostępne w jakiś sposób?


Bez tytułu.png
Bez tytułu2.png
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
To wyskakuje przy zakładaniu konta na konsoli, a nie przez strone :p Tak czy siak nie zdobędziesz tego jak nie podepniesz karty płatniczej do konta.
 

emkej10

Świeżak
Świeżak
W konsoli nic nie wyskakuje, tylko płatne opcje (Xbox One), a że karte płatniczą trzeba dodać to wiem bo robiłem tak nie raz.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
W konsoli nic nie wyskakuje, tylko płatne opcje (Xbox One), a że karte płatniczą trzeba dodać to wiem bo robiłem tak nie raz.
No właśnie sprawdziłam i faktycznie nie ma, bo teraz konto dodawałam :p Więc widocznie to zlikwidowali, bo i tak były z tym problemy, że ludziom nie działało. To pozostaje Ci tylko kupić ;)
 

maker3

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jeszcze tydzień temu było. Ludzie na Reddicie mogli nawet doładować sobie konto jak mieli aktywny Gold, a przez błąd niektórym dodawało 2 miesiące. Może MS zamiast to naprawić, to szybko całkiem wyłączyli tą ofertę.
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
działało a teraz Nie ,co m$ kombinuje czy za dużo dali darmowych ? może na innych regionach jak Japan itp działa jeszcze lub z poziomu x360
 

Do góry Bottom