1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live gold trial! !!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Roxer12, Styczeń 31, 2015.

1. Roxer12

Roxer12 Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam pytanko skąd mogę wziąść do xbox 360 trial na xbox live gold na 48h (2 dni) lub ( 7 dni) . Takie ja na allegro , wiem że mogę kupić ale wole za darmo :D :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. tookiest

tookiest Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Kiedyś były akcje jak te z Dorritosów gdzie mogłeś za darmo zdobyć kody ale aktualnie nic nie ma. Koszt nieduży bo 2zł

4. Roxer12

Roxer12 Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No to troche lipa bo nie mam jak za to zapłacić na allegro :/

5. KuchsonBejb

KuchsonBejb Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ostatnio byłem w sklepie i widziałem przy ladzie stojak ze skittlesami i na opakowaniu dostrzegłem obrazek i napis xbox live, nie wiem czy jest może jakaś nowa promocja, ale możecie zobaczeć, czy u was też to jest i dać znać. ; )

6. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    to jest tak że w środku masz kod i może to być TRIAL a równie dobrze może to być kod na jakiś ciuch dla Avatara :)

7. andijaw

andijaw Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Trójmiasto
    Czemu ten temat nie został napisany w odpowiedniej kategorii? Co to za aktualności, w Xbox Live trzeba było umieścić temat.

Wczytywanie...

Poleć forum