1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live gold trial

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez wladek96, Lipiec 24, 2015.

1. wladek96

wladek96 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam takie pytanie czy istnieje jakas inna metoda niż podanie karty kredytowej aby otrzymac ten miesiąc gry za darmo ? Moja matka jest strasznie nieufna i nie chce podac nr karty kredytowej .
    lub prosze czy moze ktoś takowe konto założyć i podesłać mi jego dane

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Nie, tylko karta kredytowa. Ewentualnie karta kredytowa prepaid.

4. wladek96

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    aha :/ a istnieje możliwość pomocy z twojej strony ?

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A jak sobie to wyobrażasz? Że poda Ci swoją kartę i żebyś mu długów narobił? Kup sobie konto z goldem na allegro za 4zł. Dostaniesz passy do logowania i po sprawie. Jak nie masz konta bankowego swojego to śmigaj na poczte i zrób przekaz pocztowy.

Ewentualnie zrób sobie konto bankowe na siebie. Bodajże Mbank ma konta dla nieletnich, za które nic sie nie płaci. Pooglądaj w innych bankach.

Hubson1337 i mrok lubią to.
  6. wladek96

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chodziło mi raczej o podanie samego logina i hasła do profilu ale ok :p

7. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    I co Ci to da? Przecież karta będzie podpięta pod to, a inna sprawa, że 2x chyba nie przyjmuje tej samej karty, bo sobie sprawdzą w systemie, że już był gold na to wzięty. Tak jak Ci napisał Seth, szukaj kart prepaid.

8. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Że jak? Mam Ci podać passy do moejgo konta z goldem i kartą? A Ty mi kartę zdoisz poprzeż zakupy na konsoli, gdzie nie trzeba przy zakupie kodu zabezpieczającego... Jaja chyba sobie robisz... Kup sobie na cebullo karte prepaid za grosze i sobie ją podepnij sam.

Jedną kartę kredytową można podpiąć pod kolka kont XBL. Limit na darmowego golda polega na tym że raz można to aktywować na jednym koncie XBL.

9. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  10. Hazdor

Hazdor Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli wychodzi, że można lecieć cały czas na darmowych trialach. Jedno się skończy robimy nowe. Dodajemy kartę. Oznaczamy jako domowe i jest gold na całej konsoli. Niestety raczej z banem :p.

11. dragen

dragen Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A ja mam inne pytanie z innej beczki, założyłem konto od nowa i miałem info o Goldzie na 1 miesiąc, podałem nr karty kredytowej, przyszedł mail oficjalny z podziękowaniem i wchodząc do sklepu mogłem ściągnąć gry miesięczne, ale tego nie robiłem bo to były testy, dzisiaj się zalogowałem i golda nie ma.. nie mogę nic ściągnąć , przy próbie ściągnięcia gry jest info jaki chcę abonament ...

Na dodatek kolo z czatu nie mógł pomóc, pisał rzeczy oderwane od rzeczywistości..

Może ja czegoś nie rozumiem? Gold trialowy jest inny? coś ala silver? mogę grać online ale nie ściągnę gier? niech ktoś mnie oświeci :)

bo to mój powrót do x-a po 5 latach i nie wszystko wiem:)

12. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    ban nie , można tak max 3 konta na jednej konsoli potem nie działa wcale

Wczytywanie...

Poleć forum