1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox LIVE Gold vs Playstation Network

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Amelia, Październik 2, 2011.

1. Amelia

Amelia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lubin
    Witam,
    Mam nadzieję że mnie nie zlinczujecie za ten temat, ale jestem bardzo ciekawy co myślicie na temat XBL Gold i PSNetwork. Do tej pory (przez ok. 2 lata) byłem posiadaczem X360 Elite, z którego byłem bardzo zadowolony(niestety jakiś czas temu się go pozbyłem). Nigdy natomiast nie miałem okazji grać przez sieć. Przymierzam się do kupna konsoli i na 80 % będzie to Xbox Slim. I tu zaczyna się moje pytanie: Co jest lepsze do gry w sieci X360 czy PS3 ? Proszę tylko o subiektywne opinie - wiem że jestem na forum X-a ale mam nadzieję że mi pomożecie. Mieliście doświadczenie w PSN i jak to wygląda. Napiszcie również jak to wygląda w Xbox Live - może w punktach plusy i minusy. Szczerze to te 20 % dla PS3 zostawiłem tylko ze względu na parę tytułów niedostępnych na X-ie - m.in. Uncharted, która ponoć jest mega kozacka. Ale wróćmy do gry w sieci - co mi szczerze polecacie ?
    Z góry dziękuję wszystkim za opinie .

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dzokej

Dzokej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    no coz :) jesli chodzi o XBL to najgorszy minus - platny abonament ( ok 200zl w normalnym sklepie , 120 allegro na caly rok) a PSN - grasz za darmo ( jest tez platny abonament lecz on jest wogule nie potrzebny - przydaje się tylko po to aby jakieś małe dodatki w marketplace , granie w bety ) (ceny nie znam ) :D

więc jak dla mnie PSN lepszy

4. Enemelek

Enemelek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    xbox live bije PSN na głowę, dlaczego ? Z paru prostych przyczyn co z tego ,że płatne te 120 zł na rok (10 zł miesięcznie to nie tak dużo wychodzi) skoro nasz xbox live rzeczywiście działa ! psn pada częściej brak chatu głosowego co jak dla mnie jest ogromnym minusem.

Wczytywanie...

Poleć forum