1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox LIVE Gold vs Playstation Network

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Amelia, Październik 2, 2011.

1. Amelia

Amelia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lubin
    Witam,
    Mam nadzieję że mnie nie zlinczujecie za ten temat, ale jestem bardzo ciekawy co myślicie na temat XBL Gold i PSNetwork. Do tej pory (przez ok. 2 lata) byłem posiadaczem X360 Elite, z którego byłem bardzo zadowolony(niestety jakiś czas temu się go pozbyłem). Nigdy natomiast nie miałem okazji grać przez sieć. Przymierzam się do kupna konsoli i na 80 % będzie to Xbox Slim. I tu zaczyna się moje pytanie: Co jest lepsze do gry w sieci X360 czy PS3 ? Proszę tylko o subiektywne opinie - wiem że jestem na forum X-a ale mam nadzieję że mi pomożecie. Mieliście doświadczenie w PSN i jak to wygląda. Napiszcie również jak to wygląda w Xbox Live - może w punktach plusy i minusy. Szczerze to te 20 % dla PS3 zostawiłem tylko ze względu na parę tytułów niedostępnych na X-ie - m.in. Uncharted, która ponoć jest mega kozacka. Ale wróćmy do gry w sieci - co mi szczerze polecacie ?
    Z góry dziękuję wszystkim za opinie .

ps. Zdaję sobie sprawę z tego, że XBLive jest płatny - to mi nie przeszkadza.
    ps1. Nie piszcie również że takich wątków jest tysiące - szukałem i konkretów nie ma...

2. Lotnik421 Xbox One

3. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    A jaka ma być różnica?
    Xbox live jest troche bardziej rozbudowany (avatary, marketplace i typ podobne) i nic więcej.
    Różnica jedynie w eksluziwach

4. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    i w jakości oferowanej usługi sieciowej,na ps network jest troche zacofane,ale jest za free,i co z tego.

5. Rafal86PL

Rafal86PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam obie konsole i wole XBOX LIVE aczkolwiek to pewnie tylko kwestia większego przyzwyczajenia. Z punktu widzenia funkcjonalności do grania ONLINE śmiało może posłużyć PS3, gdzie nie płacisz za ten dostęp. Mam Xboxa od początku - można policzyć że z 500pln wyrzuciłem jak nic na same zdrapki. Ekscluziwy są tu i tu. Aczkolwiek God Of War, Killzone, Uncharten, LBP, Gran Turismo są warte posiadania PS3.

6. naughtydog

naughtydog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wroclaw
    Dla mnie za XBL przemawia funkcja cross chatu, ktorej niestety nie ma na PS3. Druga rzecz, ale to juz pewnie bardziej subiektywna, przejzystosc marketu, biblioteki itp. Ale z drugiej strony o PSN zlego slowa nie mozna powiedziec bo... jest darmowy :)

Wczytywanie...

Poleć forum