1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX LIVE GOLD ważny do 19 kwietnia (mail przyszedł i pisze , że wygasł)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez crash5, Marzec 21, 2011.

1. crash5

crash5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Aż musiałem stworzyć temat bo to dziwne. Dostałem maila , że mój okres próbny wygasł a miałem go do 19 kwietnia( konsola kupiona 19 marca). Spotkał się ktoś z czymś takim? Zaraz idę na konsole sprawdzić , ale dziwna sprawa. ;/

2. Lotnik421 Xbox One

3. pawelhenryk

pawelhenryk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Założyłeś temat, choć o to samo pytałeś w poprzednim

4. val00r20

val00r20 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja dostałem niedawno takiego samego maila. Ale się tym nie przejmuj, to jakis kant. M$ myślą, że ktoś sie przestraszy i wczesniej dokupi nastepny miesiąc golda.

Wczytywanie...

Poleć forum