1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live Gold - Wpisanie kodu przed terminem

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez Asiorek, Luty 6, 2015.

1. Asiorek

Asiorek Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam live gold na 3 miesiące i kończy mi się za tydzień, ostatnio w promocji kupiłam sobie kod live na kolejne 3 miesiące i chciałam się tylko zapytać czy mogę już ten kod wpisać i automatycznie uruchomi się po zakończeniu jeszcze aktualnego golda czy trzeba poczekać do zakończenia i dopiero wtedy wpisać, pytam z ciekawości ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Jeżeli wpiszesz teraz to będzie 3mc i Tydzień :)

Asiorek lubi to.
  4. Asiorek

Asiorek Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli jednak w tej kwestii MS nie jest taki zły, bo miałam małe obawy, że gdy się wpisze wcześniej koda, to zeżre ten czas, który został, ale na szczęście byłam w błędzie ;)
    Dzięki za szybką odpowiedź :D

5. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    kiedyś jak się ładowało koda to potrafiło się tak mixować. kiedyś kupiłem golda na miesiac i wpisalem po 20 dniach kupilem golda na 12 miesiecy i wbilem i odziwo po 15 miesiacach dopiero mi wylaczyli. kiedys tak było a teraz to nie wiem :D cuda sie zdarzaja. tak samo jak kody po 7dni nie raz to i 2tyg działały :)

6. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Goldy się sumują tyle ile dni Ci zostało ze starego tyle dodają do nowego. :)

7. Sztorm2015

Sztorm2015 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

nie chciałam zakładać nowego tematu więc mam nadzieje że to nie będzie problem.. Chodzi konkretnie o to że nie mogę połączyć się z netem bo wyskakuje mi błąd 80151901. Poczytałam sporo i w zasadzie zrobiłam wszystko co podpowiadali inni - między innymi skasowałam profil. I tu pojawia się problem - po skasowaniu profilu miałam go z powrotem pobrać, ale do tego potrzebuje być zalogowana do netu, a tego nie mogę zrobić cały czas [​IMG].. Czy jest jakaś szansa naprawić ten błąd 80151901, alby przynajmniej skopiowiać swój profil ze strony Xboxa i wgrać go na konsole przez usb? W tym temacie jestem laikiem więc sorry za to.. [​IMG]

Proszę, pomóżcie! [​IMG]

8. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83

http://support.xbox.com/en-US/xbox-360/errors/error-code-80151901

Wczytywanie...

Poleć forum