Xbox Live Gold za 1 zł. Specjalna promocja Microsoftu

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Microsoft ponownie zaprasza do sieciowej zabawy wielu graczy. Specjalna oferta powinna zainteresować graczy, którzy nie posiadają aktywnej subskrypcji Xbox Live Gold.

Amerykańska korporacja ponownie postanowiła przygotować bardzo ciekawą ofertę dla graczy, którzy nie mają aktywnej subskrypcji Xbox Live Gold. Zainteresowani powinni czym prędzej udać się na Xbox Live.


Microsoft zaprasza graczy na bardzo przyjemną ofertę. Klienci mogą za 1 zł nabyć miesięczny abonament Xbox Live Gold. Z propozycji mogą skorzystać wyłącznie gracze, którzy nie posiadają aktywnego Golda.

Oferta powinna skusić wielu graczy, którzy chcą wypróbować usługę Amerykanów. Warto skorzystać z promocji, sprawdzić, a później inwestować w przykładowo 3 miesiące, by móc zagrać w tytuły z Games with Gold. W kwietniu gracze zapoznają się z:

  • Xbox One: Ryse: Son of Rome - od 1 do 30 kwietnia
  • Xbox One: The Walking Dead: Season 2 - od 16 kwietnia do 15 maja
  • Xbox One i Xbox 360: Darksiders - od 1 do 15 kwietnia
  • Xbox One i Xbox 360: Assassin's Creed Revelations - od 16 do 30 kwietnia
Xbox Live Gold na 1 miesiąc kupicie korzystając z tego odnośnika.


 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Kiedy jakieś promo z grami od M$? Bo od Sony już jest ;)
 

Overkill

Użytkownik
Użytkownik
wiadomo do kiedy ta promocja z tym goldem za 1 zł ?
 

sernik92

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Z tego co znalazłem w sieci to do 17 kwietnia. A mi się Gold kończy 20go. Można go jakoś szybciej wyłączyć? ;-)

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Z tego co znalazłem w sieci to do 17 kwietnia. A mi się Gold kończy 20go. Można go jakoś szybciej wyłączyć? ;-)

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka
Nie można, okazja Ci przepadnie niestety ;)
 

sernik92

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Chciałem trochę przyjanuszować :) trudno, juz raz się załapałem przed świętami Bożego Narodzenia, starczy [emoji4][emoji4]

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka
 

skiper1987

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Z tego co znalazłem w sieci to do 17 kwietnia. A mi się Gold kończy 20go. Można go jakoś szybciej wyłączyć? ;-)

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka
A mi się idealnie kończy 17go gold :) więc może się uda. A czy jak sam nie przedłużę golda to automatycznie za tą złotówkę subskrypcja zostanie przedłużona ? Czy jednak ja muszę ingerować w to ?
 

chrabonszcz

Banned
Użytkownik
Świeżak
A mi się idealnie kończy 17go gold :) więc może się uda. A czy jak sam nie przedłużę golda to automatycznie za tą złotówkę subskrypcja zostanie przedłużona ? Czy jednak ja muszę ingerować w to ?
skoro kończy się 17.04 to będzie trwać do północy czyli do chwili kiedy skończy się promocja.
nie chciałbym Cię zasmucać ale jednak nie załapiesz się
 

Overkill

Użytkownik
Użytkownik
@chrabonszcz nie bądź taki chop do przodu może @skiper1987 się załapie jeszcze :)
 

eloszki

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czy po wykorzystaniu tego miesiąca za 1 zł ( cebula power:) ) będę mógł aktywować ten 14 dniowy trafił który dostanę wraz z konsola?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Czy po wykorzystaniu tego miesiąca za 1 zł ( cebula power:) ) będę mógł aktywować ten 14 dniowy trafił który dostanę wraz z konsola?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Będziesz mógł, ale musisz go wklepać przez www, bo przez konsolę nie zaskoczy.

@Overkill nie załapie się. Musiałby mieć do 16, chyba że gold jest liczony co do godziny to może mu się uda.

@skiper1987 nie wiem czy Ci wskoczy za złotówkę z automatu, czy przypadkiem nie pobierze 29zł.
 

skiper1987

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Domyśliłem się że tak może być i dlatego odpialem kartę. Zobaczymy jak to będzie 17go

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Domyśliłem się że tak może być i dlatego odpialem kartę. Zobaczymy jak to będzie 17go

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
Odpięcie karty nic nie daje, bo Ci zminusują konto i tak czy siak będziesz to musiał zapłacić :D Ty anuluj za wczasu autoodnawianie subskrypcji MS. Uwaga na fanpage Xbox Polska podali info, że promocja na golda jest do 16go, a nie do 17 :)
 

skiper1987

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nieetyczne każda moja próba anulowania ponownego odnawiania jest nieudaną tzn każą mi się kontaktować z pomocą techniczną i tak w kolko

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
 

szuldi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nieetyczne każda moja próba anulowania ponownego odnawiania jest nieudaną tzn każą mi się kontaktować z pomocą techniczną i tak w kolko

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
Ja również kupowałem tego golda za 1 zł przez stronę. Jak robiłem anulowanie auto odnawiania subskrypcji to wywalal błąd. Tak parę razy. W końcu wylogowalem się kilka razy, na nowo odpalilem przeglądarkę i poszło, anulowalem autoodnawianie i odpialem karte

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja również kupowałem tego golda za 1 zł przez stronę. Jak robiłem anulowanie auto odnawiania subskrypcji to wywalal błąd. Tak parę razy. W końcu wylogowalem się kilka razy, na nowo odpalilem przeglądarkę i poszło, anulowalem autoodnawianie i odpialem karte

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
Mi od razu pykło bez błędu.

Spróbuj przez przeglądarkę Edge to anulować, bo potem faktycznie zminusują Ci konto i się będziesz bardziej denerwował :)
 

DrumsSlayer

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Yo mates! Wiem, że teraz zasunie Cebulandią jak FIX, ale pytanko mam. 12 kwietnia kończy mi się GOLD. Skorzystałbym z tej promocji ale w możliwie najlepszy spokój, tzn. najlepiej tak, aby zahaczyć na 3 updaty games list. Stąd teraz - czy promocja jest do 17 włącznie? Jakbym kupił kod 17, subkrybcja była by aktywna do 16 maja, czyli z automatu, ogarnąłbym gry z 2 połowy kwietnia i calutkiego maja. Ja pierdziu, aż sam się dziwie co ja piszem :O
 

eloszki

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A tak zapytam czy gry raz ściągnięte są zawsze moje czy są dla mnie dostępne tylko wtedy kiedy płace abonament czyli tak jak na ps4 ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

szuldi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mi od razu pykło bez błędu.

Spróbuj przez przeglądarkę Edge to anulować, bo potem faktycznie zminusują Ci konto i się będziesz bardziej denerwował :)
Dzięki. Po kilku razach się udało i zalapalo, anulowalem odnawianie i usunąłem kartę

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
A tak zapytam czy gry raz ściągnięte są zawsze moje czy są dla mnie dostępne tylko wtedy kiedy płace abonament czyli tak jak na ps4 ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Gry cyfrowe nie GWG kupione ,sa na zawsze twoje tzn przynależą do konta na ktorym je zakupiles i tutaj nie potrzebujesz golda abo. Natomiast GWG działają tylko wtedy gdy masz abo gold.
 

Do góry Bottom