1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live gold za free??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez snake210196, Maj 9, 2012.

1. snake210196

snake210196 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam wszystkich uzytkownikow :D jestem tu nowy wiec prosilbym o wyrozumialosc wrazie jakbym napisal cos glupiego :)
    Zastanawiam sie nad jedna rzeczą, a mianowicie czy jak wyjdzie xbox 720, microsoft zniesie oplate za xbox live gold i byloby tak jak w ps3 czyli za free granie w multi :) Co o tym myslicie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mRb

mRb Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Los Santos
    Na prawdę głupie pytanie.... Na pewno Microsoft zrezygnuje z Gold'a (hahaha), niby dlaczego mieli by z tego rezygnować jak jest do dla nich jakiś tak dochód...?

4. snake210196

snake210196 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wydaje mi ze Microsoft ma juz kasy pod dostatkiem. Sony jakos nie musialo zrobic dodatkowej oplaty za granie w multi(bo tylko glownie o to mi chodzi).

5. mRb

mRb Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Los Santos
    Hehe, żyjesz w bajce? Teraz już nic innego się nie liczy tylko kasa. Pieniędzy nigdy nie jest za dużo... Nikt w dzisiejszych czas nie powie Ci, że ma za dużo pieniędzy. "Każdy orze jak może" ;D

6. snake210196

snake210196 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Niestety ale masz racje :/ Bede musial przyzwyczaic sie do kupowania gold . Dzieki za odpowiedz ;)

7. invisible

invisible Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Niestety nie dojdzie do czegos takiego. Polacza 2 rynki i beda zdzierac z obu. Zanim nowy Xbox uzbiera odpowiednio duza baze uzytkownikow to niestety minie troche czasu ( 2-3 lata ), a przez ten okres mozna nabic sporo kasy od uzytkownikow starszej konsoli (z 30 mln konsol podpietych do neta). Na zdrowy rozum to lepiej zdzierac kase z 60 mln ludzi, niz 30 :)

8. toki95

toki95 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    Ja tam mogę płacić! Wiem za co płace a Microsoft wie za co bierze kasę i sie nie opierda*a.
    Poza tym gdyby GOLD był darmowy stałby się dla mnie rutyną i szybko by się znudził. A tak co jakiś czas robię sobie przerwę na miesiąc/dwa i znów kupuje abonament na 3 miesiące.
    Ale to tylko taka moja refleksa i wątpię żeby ktoś się z nią zgodził.
    ;)

9. Pmrowicki

Pmrowicki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    dokładnie
    jeśli widzą ze ludzie kupują abonament i mają z tego kokosy to też jestem zdania ze placenia nie zniosą:> bo obniża ale nie do 0zł ;)

Wczytywanie...

Poleć forum