1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live Gold

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Radek Radii, Marzec 11, 2013.

1. Radek Radii

Radek Radii Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam !

Zakupiłem w piątek kod na golda na 12 miesięcy jak go wpisuję to wyskakuję mi informacja że nie jest aktywna karta czy coś takiego i żeby spróbować po upływie 24 godziny i tak próbuję od piątku w końcu zadzwoniłem do sklepu w którym kupowałem i gość mi powiedział że tak czasami jest bo na serwerach coś robią i żebym próbował dalej albo poszerperał w internecie i szperałem lecz nic nie znalazłem! POMOCY nie chcę 160 zł w błoto wyrzucić.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Amiga1200

Amiga1200 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Syrenka Warszawska
    Ale gdzie go kupiłeś? Co to znaczy "w sklepie"? Czy to nie sklep jak sklepik resellera :)
    Czy masz "podpiętą" kartę kredytową do profila?

4. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Odp: Xbox Live Gold

Kod dziala od razu... chyba cos nie tak z tym sprzedawca

Sent with Galaxy S III via Tapatalk 2

5. Amiga1200

Amiga1200 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Syrenka Warszawska
    Dlatego się pytam co to za sklep. U mnie w EuroRtvAGD kody na 12 miesięcy są po 169,00 - i jakos sobie nie wyobrażam by w normalnymn sklepie gościu coś o serwerach. Wpisywałem juz kilka kodów i co jak co - ale na mityczne serwery nie można narzekac. Kody działają od razu. On kupił za 160,00 - czyli cena jak w normalnym stacjonanrym sklepie - wię chyba nie wziął tego z allegro albo innego "szemranego" miejsca dla 9 złotych.

Wczytywanie...

Poleć forum