1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live Gold

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ergon, Czerwiec 1, 2013.

1. ergon

ergon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Mam pytanie - zakupiłem wczoraj xboxa 360 (nowego).
    Z tego co wiem, na nowej konsoli pierwsze konto dostaje możliwość wykorzystania darmowego live gold na 30dni. Z tego co poszperałem u mnie można to zrobić tylko poprzez: "miesięczny okres próbny" gdzie muszę podawać nr telefonu, paypal etc. Nie da się tego zrobić inaczej? Jeśli nie to chciałbym aby ktoś mi powiedział co mam zrobić z nr telefonu - wyskakuje komunikat że jest niepoprawny. Druga sprawa jest taka, że nie mam konta bankowego ani paypal. Musze mieć skończone 18lat aby założyć konto na paypalu? Jak on działa?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Angel_

Angel_ Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bristol
    Hej
    Kiedys byl probny darmowy ot tak, teraz jednak trzeba podac dane zeby go dostac.. Coraz mniej prawidziwie darmowych bezinteresownie danych rzeczy na tym swiecie ;)
    Paypal zaklada sie szybko ale chyba musi byc adres potwierdzony zeby w xb live mozna bylo go uzyc..

Wczytywanie...

Poleć forum