1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox live gold

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mombik, Wrzesień 10, 2013.

1. Mombik

Mombik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam pewien nietypowy problem. Bylem posiadaczem konsolki premium 20gb 2006 rok. Konsolka dozyla wrzesnia 2013 i postanowila pasc doszczetnie. Nie podlaczalem sie do live'a gdyz mialem przerobke 1.51. Teraz jestem posiadaczem nowego jaspera, do ktorego podlaczylem swoj dysk. Czy moge aktywowac nalezne mi konto xbox live gold?

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Konto gold dostaje się jak kupujesz nową konsolę ( jest to przypisane do konsoli ) Tobie nie należy się żadne konto gold bo kupiłeś używkę i raczej już ktoś to wykorzystał.

4. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tego nie wiesz, ja sprzedałem swoją konsole nie wykorzystując GOLD'a :) Kupiłem używaną i też przy zakładaniu dodatkowo konta miałem opcję wykorzystać GOLD ale tego nie zrobiłem.

5. Mombik

Mombik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale nie mialem wykorzystalem konta gold na mojej starej konsolce. Dalej korzystam z tego samego profilu ktory mialem na starej konsoli.

6. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To można wykorzystać tylko przy zakładaniu konta. To nie Tak Tak tu nic nie przechodzi na następny miesiąc, jeżeli nie wykorzystałeś tego na danej konsoli to poszło na straty.

Wczytywanie...

Poleć forum