XBOX Live Gold

Isaris

Świeżak
Świeżak
Mam kilka pytan co do Golda
1. Czy gry darmowe z golda jesli je sciagne staja sie "zakupione", co znaczy, ze jesli je usune z dysku bede mogl je pozniej sciagnac?
2. Czy beda mi dzialaly nawet po skonczeniu subskrypcji?
3. Gdzie bede mogl zarzadzac subskrypcja? dowiedziec sie do kiedy mam, wylaczyc autoodnawianie itd
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
1. Tak
2. Tak
3. Nie jestem pewny ale gdzieś to powinno być na stronie xbox po zalogowaniu..
 

Isaris

Świeżak
Świeżak
dziekuje za odpowiedz

czyli musze odlozyc na dysk do xboxa .
 

lumik_2007

Użytkownik
Użytkownik
Witam, podepnę się pod wątek.
Gram, ćwiczę na nike kinect. Czy bez golda moje postępy będą zapisywane?
Słyszałem, że po zakupie nowej konsoli mogę założyć 3 darmowe konta, może mi ktoś przybliżyć temat?
 

Ruah

Użytkownik
Użytkownik
Konta trzeba założyć na konsoli (nie na stronie xbl), warunek dodatkowy: trzeba dodać jakąś formę płatności do tego konta, karta kredytowa lub PayPal zweryfikowany i połączony z kartą kredytową. Nie u wszystkich jednak pojawiła się taka opcja kont miesięcznych xbl za darmo.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
 

lumik_2007

Użytkownik
Użytkownik
A moje pierwsze pytanie ?
Będzie zapisywał się stan gier bez golda?
 

Talibrr

Użytkownik
Użytkownik
Jasne, przecież możesz grać offline. Gold jest potrzebny do zapisu w chmurze. Przy zapisywaniu na dysku jest niewymagany.

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka
 

lumik_2007

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki za odpowiedzi.
Czyli jak założę nowe konto to znowu startuję od nowa z punktami, doświadczeniem itp?
Jeszcze jedno pytanko.
Jak założę konto pobiorę grę z gwg będę mógł grać na starym koncie?
 

Isaris

Świeżak
Świeżak
Zależy czy to jest konto Xbox live czy konto lokalne na konsoli, jeśli live to masz pkt, jeśli lokalne to nie

Sent from my RM-941_eu_poland_247 using Tapatalk
 

Talibrr

Użytkownik
Użytkownik
Po pobraniu gry z GwG jest ona dostępna dla wszystkich kont na konsoli.

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka
 

lumik_2007

Użytkownik
Użytkownik
Isaris, jaka to różnica?
Jak mogę to sprawdzić jakie mam konto?
Jak sprawdzić do kiedy mam golda?
Jak mogę obejrzeć swoje filmiki z gier kinect adventure, kinect sports?
Pytania może i głupie ale dopiero rozpoczynam zabawę z xbox.
 

Talibrr

Użytkownik
Użytkownik
Nie mam konsoli pod ręką więc nie powiem Ci jak to zrobić przez nią. W każdym razie po zalogowaniu się na xbl wchodzisz w zakładkę "Moje konto" i tam masz wyszczególnione subsrypcje i czas ich trwania.

Wysłane z mojego Full AOSP on Rk29sdk przy użyciu Tapatalka
 

White9

Użytkownik
Użytkownik
Te filmiki możesz obejrzeć tylko od razu po grze. Swoje konto przez konsole możesz sprawdzić wchodząc - Ustawienia>konto>twoje członkostwa - tam wyświetli się twój rodzaj konta, jeśli klikniesz, po prawej stronie będziesz miał od kiedy i do kiedy masz golda.
 

lumik_2007

Użytkownik
Użytkownik
Panowie i Panie,utworzyłem nowe konto xbox live i nie mam propozycji na bezpłatne konto xbox live gold:upset:
 

karol871

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Podłącze sie pod temacik. Czy zakupując gold np. na jeden dzień daje mi to mozliwośc pobrania darmowej gry która aktualnie jest w ofercie???
 

lumik_2007

Użytkownik
Użytkownik
Niestety nie, musisz kupić na min 30 dni

Tapnięte z mojego sgs2 za pomocą tapatalk :-D
 

Talibrr

Użytkownik
Użytkownik
Kurde, było wałkowane dziesiątki razy. Gold zaczyna się od miesiąca, wszystkie krótsze to jedynie triale, które umożliwiają korzystanie z usług sieciowych. Szukanie naprawdę nie boli...

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka
 

Pilot555

Banned
Triale po 48 i 72 h to nie gold daje mozliość rozmawiania i grania online z innymi graczami
 

Do góry Bottom