xbox live gold

youngriqson

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam, znalazłem taką ofertę na allegro:
XBOX LIVE GOLD 1 MIESIĄC + FIRMA + W 3MIN +AUTOMAT (4214277841) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

wszystko fajnie ale trochę za tanio mi się to wydaje, niby oceny dobre ale asekuracyjnie wolę zapytać, może ktoś kupował od tego użytkownika i jest wstanie potwierdzić, że to gold a nie jakiś trial?
Muszę zgarnąć Saints Row póki jest a potem Dark Souls :p
Pozdrawiam
 

dragon1493

Banned
Nie kupuj golda teraz, bo 1 czerwca MS na xboxa wyłączy live i kod przepadnie, wtedy będziesz musiał się odwoływać do MS żeby wrócili pieniądze za golda? Wyłączą live bo wprowadzają zmiany, coś takiego słyszałem.
 

youngriqson

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No to nie fajnie, miałem jeszcze nadzieję pobrać Saints Row, no trudno, jest ktoś jeszcze w stanie potwierdzić te newsy dragona? :)
 

mRb

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
To co podałeś to nie jest Gold tylko 4 kody trial po 7 dni, moim zdaniem akcja powinna zostać usunięte za oszukiwanie kupujących...
Co do wypowiedzi kolegi wyżej to go w ogóle nie słuchaj, po prostu Gold juz nie będzie potrzebny do niektórych dodatkowych aplikacji. Jak będziesz chciał grać po sieci to nadal będzie potrzeby Gold lub trial, dodatkowo tylko Gold będzie upoważniał nas do korzystania z promocji GWG

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

youngriqson

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzięki bardzo, tak więc mam jeszcze jedno pytanie, jesteś w stanie polecić jakieś sprawdzonego sprzedawce gold'ów?
 

mRb

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Sam kupiłem od tego sprzedawcy, tyle, że do Xbox One, ale kody działają na obu konsolach.

http://m.allegro.pl/1-miesiac-xbox-live-gold-pleuus-kod-247-i4277868700.html

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

youngriqson

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dziękuje za pomoc, temat można zamknąć :)
 

lumik_2007

Użytkownik
Użytkownik
Zgłosiłem to do allegro:)
 

sebeksh

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Sory, że się podepnę, ale pierwsze słyszę o tych zmianach.

Z tego co widzę nie zmieni się nic oprócz tego, że aplikacje będą za darmo, tak?
 

lumik_2007

Użytkownik
Użytkownik
Na to wygląda

Tapnięte z mojego sgs2 za pomocą tapatalk
 

Do góry Bottom