1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live gold

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Nusiek393, Marzec 2, 2015.

1. Nusiek393

Nusiek393 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Siema mam pytnie ponieważ mam 1 miesiąc xbox live gold na koncie i kod na 3 miesiące czy jak wpisze go to będę miał 4 czy 3 mies ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    4

keyser2 lubi to.
  4. zenobiusz17

zenobiusz17 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Aby nie zakładać nowego tematu, to szybkie pytanie: czy wykupienie golda dla profilu który jest jako konsola domowa spowoduje uzyskanie golda dla innych kont przypiętych do konsoli? (chodzi mi zarówno o granie online jak i gry z golda). Pytam, bo kończy mi się gold na moim koncie i muszę wykupić tym razem na rok. Nie chcę czegoś "spartolić", a głównie zależy mi, aby gry z golda wisiały na koncie które jest jako konto do gier (konsola domowa).

5. Nusiek393

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  6. Nusiek393

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam drugi problem gdy wpisuje kod i potwierdza pisze ze coś poszł o nie tak spróbuj ponownie za kilka minut

7. Lind

Lind Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Miałem podobny problem z kodem na 3 mc wpisałem następnego dnie i poszło bez problemów.

Wczytywanie...

Poleć forum